Serhat Parıl kimdir nereli ve hayatı

Serhat Parıl Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Uğur rolü ile yeni katılan Serhat Parıl hakkında merak edilenleri ve Serhat Parıl kimdir, Serhat Parıl kaç yaşında, Serhat Parıl nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Serhat Parıl Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Serhat Parıl’ın doğum tarihi 27 Temmuz 1983’tür. Serhat Parıl’ın doğum yeri İzmir ilidir. Serhat Parıl’ın boyu 1.89 ve kilosu 85’dir. Serhat Parıl’ın burcu aslandır. Serhat Parıl Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliğini 2004 yılında tamamlandı. Serhat Parıl bir süre öğretmenlik yapmıştır.

Serhat Parıl birçok tiyatro oyununda yer aldı. Ayrıca seslendirme yapmıştır. Serhat Parıl sözsüz tiyatro oyunu olan Pandomim sanatına ilgi göstermektedir. Serhat Parıl çeşitli eğitim merkezlerinde drama eğitimi vermiştir. Son olarak ekranlara Serhat Parıl Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Uğur karakteri olarak katılmıştır.

Serhat Parıl hakkında merak edilenleri ve Serhat Parıl kimdir, Serhat Parıl kaç yaşında, Serhat Parıl nereli

Serhat Parıl’ın Oynadığı Diziler

  • Babam İçin – 2011
  • Medcezir – 2013
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem – 2015
  • Cesur ve Güzel – 2016
  • Seven Ne Yapmaz – 2017
  • Bay Yanlış – 2020
  • Maraşlı – 2021
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – 2021

EDHO dizisinin Uğur'u hangi dizilerde oynadı

Serhat Parıl kimdir, Serhat Parıl kaç yaşında, Serhat Parıl nereli gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Serhat Parıl ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.