Shuichi Gonda kimdir, nereli, Shuichi Gonda kaç yaşında, Shuichi Gonda boyu, kilosu kaç, Shuichi Gonda kariyeri, hangi takımlarda oynadı?

Shuichi Gonda Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Japonya milli takımının kalecisi Shuichi Gonda kimdir, nereli, Shuichi Gonda kaç yaşında, Shuichi Gonda boyu, kilosu kaç, Shuichi Gonda kariyeri, hangi takımlarda oynadı? İşte Shuichi Gonda hakkında detaylar.

Shuichi Gonda Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Shuichi Gonda 3 Mart 1989 tarihinde Tokyo’da dünyaya gelmiştir. Shimizu S-Pulse ve Japonya milli takımında kaleci olarak oynayan Japon profesyonel bir futbolcudur.

Shuichi Gonda Boyu Kaç?

Shuichi Gonda 1.87 boyundadır.

Shuichi Gonda Kaç Kilo?

Shuichi Gonda 83 kilodur.

Shuichi Gonda Kariyeri

  • 2007–2017 FC Tokyo
  • 2016–2017 → SV Horn (Kiralık)
  • 2017–2018 Sagan Tosu
  • 2019–2021 Portimonense
  • 2021 → Shimizu S-Pulse (Kiralık)
  • 2022– Shimizu S-Pulse

Shuichi Gonda hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir