Sıla Şahin kimdir, nereli, Sıla Şahin hayatı, biyografisi, Sıla Şahin kaç yaşında?

Sıla Şahin Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Tiktok fenomeni Sıla Şahin hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Sıla Şahin kimdir, nereli, Sıla Şahin hayatı, biyografisi, Sıla Şahin kaç yaşında? İşte Sıla Şahin hakkında detaylar.

Sıla Şahin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sıla Şahin, 2003 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı’dır. Uzun yıllar Eskişehir’de yaşayan Sıla Şahin, işleri sebebiyle İstanbul’a yerleşmiştir.

Sıla Şahin 9 yaşındayken Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz programına katılmıştır. Sosyal medyada söylediği şarkılarla geniş kitlelerce tanınmayı başarmıştır. “Bedo” ile birlikte çıkardığı “Dönüyorum Eve” isimli parçayla iyi bir çıkış yakalayan yetenekli isim, müzik severlerden tam not almıştır.

Sıla Şahin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir