TRT1'de ekranlara gelen Al Sancak dizisinde Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Koca karakterini oynayan Tezhan Tezcan'ın hayatı merak edilmeye başlandı. Peki Tezhan Tezcan kimdir, nereli, Tezhan Tezcan biyografisi, Tezhan Tezcan kaç yaşında, Tezhan Tezcan annesi ve babası kim, kimin oğlu, Tezhan Tezcan rol aldığı dizi ve filmler neler?

Tezhan Tezcan Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

TRT1’de ekranlara gelen Al Sancak dizisinde Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Koca karakterini oynayan Tezhan Tezcan’ın hayatı merak edilmeye başlandı. Peki Tezhan Tezcan kimdir, nereli, Tezhan Tezcan biyografisi, Tezhan Tezcan kaç yaşında, Tezhan Tezcan annesi ve babası kim, kimin oğlu, Tezhan Tezcan rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Tezhan Tezcan hakkında merak edilen ayrıntılar.

Tezhan Tezcan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tezhan Tezcan 7 Nisan 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tezhan Tezcan’ın annesi şarkıcı ve oyuncu Müşerref Akay, babası ise Mahmut Tezcan’dır. Tezhan Tezcan 4 yaşından itibaren müzikle ilgilenmeye başladı ve 1990 yılında İTÜ Devlet Konservatuarını kazandı. Eğitimine Viyana’da devam eden Tezhan Tezcan aynı zamanda Montreal’de de ses mühendisliği eğitimi aldı. TRT1’de ekranlara gelen Al Sancak dizisinde Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Koca karakterini oynamaktadır.

Tezhan Tezcan’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2023 – Al Sancak (Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Koca)
  • 2013-2016  Kurtlar Vadisi: Pusu (Hacker Erdem)

Tezhan Tezcan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir