Survivor Nefise kimdir, kaç yaşında, Nefise Karatay'ın hayatı, biyografisi, Nefise Karatay nereli?

Survivor Nefise Karatay Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Milli atlet Nefise Karatay, Survivor’a yedeklerden dahil oldu. Yeni yarışmacı Milli Atlet Nefise Karatay yarışmanın katıldığı ilk bölümden dikkatleri çekmeyi başardı. Peki Survivor Nefise kimdir, kaç yaşında, Nefise Karatay’ın hayatı, biyografisi, Nefise Karatay nereli? İşte Nefise Karatay hakkında detaylar.

Nefise Karatay Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nefise Karatay 25 Şubat 2000 tarihinde dünyaya geldi. Milli atlet olan Karatay, uzun atlama ve engelli atlama arasında kalsa da engelli atlamada mutlu olacağını düşünerek bu alana yöneldi. Annesinin adı Güner, babasının adı Mustafa olan sporcunun bir de erkek kardeşi olduğu biliniyor.

Survivor Nefise kimdir, kaç yaşında, Nefise Karatay'ın hayatı, biyografisi, Nefise Karatay nereli?

Henüz 5 yaşındayken annesinin girişimiyle spor yaşamına adım attı. Fenerbahçe ile spor kariyerine başladı. Milli Atlet Nefise Karatay, spor kariyerine uzun atlama ve engelli atlama dallarında devam etmektedir.

Instagram Hesabı

instagram.com/nefiseekaratayy

Nefise Karatay hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir