Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Kaya kimdir, nereli, Bülent Kaya'nın hayatı, biyografisi, Bülent Kaya kaç yaşında?

Avukat Bülent Kaya Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Kaya kimdir, nereli, Bülent Kaya’nın hayatı, biyografisi, Bülent Kaya kaç yaşında? İşte Bülent Kaya hakkında detaylar.

Bülent Kaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bülent Kaya 1973 yılında Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bülent Kaya evli ve 4 çocuk babasıdır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Uzun yıllardır Saadet Partisi’nde görev yapmakta olan Bülent Kaya, daha önce Anadolu Gençlik Derneği ve İlim, Kültür ve Eğitim Vakfında birçok görev üstlendi. 2018 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Diyarbakır Milletvekilliğine aday oldu. Günümüzde Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı olarak görev almaktadır.

Avukat Bülent Kaya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir