Tuğba Çınar Kimdir? Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Tuğba Çınar Kimdir Biyografisi

İlk oyunculuk deneyimine 2017 tarihinde rol aldığı reklam filmi ile başlamış ve kariyerini bundan sonra oyuncu olarak devam ettirmek isteyen güzel isim Tuğba Çınar kimdir? kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? şimdi cevapları beraber detaylara geçelim.

Tuğba Çınar Kimdir? Biyografisi

4 Aralık 1999 yılında Ankara’da doğan oyuncu Tuğba Çınar, 1.75 metre boyunda, 56 kilo ve Mavi gözlüdür.Aslen Rizeli olan genç isim, lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesini kazanmış ve eğitimini burada sürdürmüştür.

İnsanlar ilk olarak onu çekmiş olduğu Scorp videoları ile birlikte tanımıştır.Ardından Youtube’de kısa süre bulunmuş ve arkasından 2017 yılında Mavi markasının reklamında rol almıştır.Bu reklam projesi oyuncunun ekranlar önünde yer aldığı ilk deneyimini olmuştur.Bu reklamdan sonra ise Mert Çodur’un Sen Nasıl Bir Meleksin isimli şarkısının klibinde oynamıştır.

Genç oyuncu, 2018 tarihinde yayın hayatına başlamış olan “İkizler Memo Can” isimli dizi ile birlikte ilk defa bir dizi için kamera önüne geçmiştir.Kimdirkim.com Bu diziyle birlikte kendisini göstermiş ve gelecekte de ismini daha fazla duyacağımız genç oyuncular arasına girmiştir.

Özel hayatında gezip, eğlenmeyi seven güzel oyuncu Instagram hesabını düzenli kullanan ünlülerimizden biridir.

Oynadığı Diziler Nedir?

2018 – İkizler Memo Can

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.