Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Doğa ile iç içe yaşamın önemli sunucularından biri olan bize doğadaki birçok gerçeği gösteren çok özel bir isim olan Serdar Kılıç Kimdir nereli kaç yaşında?

Serdar Kılıç Kimdir Biyografisi

Serdar Kılıç 1969 tarihinde Sivas’ta doğdu.Kendisi Karapapak Türklerinden olduğunu belirtmiştir.Odtü Jeoloji Mühendisliği okuduğu sırada bölüm değiştirerek Beden Eğitimi ve Spor bölümüne geçiş sağlamıştır.1995 tarihinde okumuş olduğu üniversiteden mezun olan isim, Yüksek Lisansını ise Spor Organizasyonu üzerine yapmıştır.Yüksek Lisansınıda bitirdikten sonra bir takım sertifikalar almıştır bunlar Egzersiz, Sporcu Beslenmesi ve Sağlığıdır.

Televizyonda Doğa ile ilgili belgesellerde kendisi sunuculuk yapmakta aynı zamanda doğada uzunca bir süre kalmaktadır.Sky Türk televizyon kanalında İçimdeki Doğa isimli belgesel ile ekranlarda sevildikten sonra Ntv kanalına transfer olmuştur.

Ntv Kanalında Doğada Tek Başına Sunuculuğunu yapıp programda değişik dağlarda kendisine ev kurup doğada insanın neler yapabileceğini göstermiştir.Program içersinde birçok eğitici bilgilerde mevcuttur.Kendisi çok bilgili ve önemli bir kişiliktir.Ntv’nin ardından Trt Haber ekranlarında Doğadaki İnsan programını sunarak doğada yaşam hakkında bilgi vermeye devam etmektedir.

Kendisi Doğadaki hayatı bizlere sunması dışında Marmara Üniversitesi ile Haliç Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarak bulunmuştur.Bu Üniversitelerde görev aldığı süre boyunca Doğa Sporları ile ilgili ders vermiştir.Kendisinin insanları doğaya yönlendirmek için yerleşik bir kampı bulunmaktadır.

Kendisi ayrıca dağ bisikleti sürmekte usta, İz takipi konusunda oldukça deneyimli bir isimdir.Bizlere doğanın ne kadar güzel olduğunu göstermiş ve sunmuş olduğu programlar en fazla izlenen belgesellerden olmuştur.

Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (9 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Serdar beyi Hollandada bir Kolombiyanli arkadasla beraber izledik. Kolombiyanli arkadasla Cok guzel bir erkek Oldugunu soyledi! Evet, bu dusunceye bende katiliyorum! 🙂 Serdar beyi gorduk hayran kaldik!

  Nur

 2. Programı bir kere izledikten sonra kızımla hayran kaldık. İzlerken bir yerlere gidiyorum çocukluğuma eski huzurlu dünyama… Program doğal serdar bey doğal herşey doğal… Bir tek akşamları fare sesi bana göre değil😊Lütfen program saatlerini uzatın doyamadan bitiyorrr…

 3. Serdar bey muhtesem doğal bir insan on parmağinda on marifet programini çok begenerek izliyoruz insaallah uzun yıllar yayında kalır.Bende doğayı çok severim onun gibi yasamayı çok isterdim.Yaptıklarını gördükçe hayranligimiz artiyor.Kendisine sağlikli uzun ömürler dilerim.

 4. Muhteșem program severek izliyoruz.Deneyimli ,bilgili ve mütevazi bir kişilik her izlediğimde orada olmak istiyorum .Aynı zamanda hemşerim .Bašarilar dilerim.

 5. Ekran sunumu ve samimi oluşu begenisini katlayarak artırıyor faydalı bir insan. Takdiri hakediyor teşekkürlerimi sunuyorum

 6. Örnek aldığım insandır.Gerçekten tüm programlarını izliyorum.Umarım senelerce bu programlar devam eder.

 7. Merhaba , malesef suan yeni bölümleri göstermiyorlar , eski bölümleri tekrar tekrar izleyicilerin önüne servis ediyorlar malesef .

  Bari ekranda gösterin yeni mi tekrar mi diye .
  Trt ye duyrulur.

  Tesekkürler

  Selamlarb

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın