Tuğba İldiz Kimdir Biyografisi Yaşı Kaç Boyu?

Tuğba İldiz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İşte Benim Stilim 2016 kadrosunda yer almış ve ardından yarışmanın en çok merak edilenler arasına girmeyi başarmış Tuğba İldiz kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? güzel isim hakkında işte aranan soruların cevapları.

Tuğba İldiz Kimdir Kaç Yaşındadır Nerelidir?

Tuğba İldiz, 1988’li olan 18 Aralık günü dünyaya gelmiş çok hoş bir bayandır.İstanbullu olan isim İlkokula başlamadan evvel Cimnastik ile ilgilenmeye başlamış ve bu yaşa kadar Cimnastik’te profesyonel bir haline gelmiştir.Bu profesyonel Artistik Jimnastik ile beraber toplam 39 civarı madalya almıştır.Boyu 1.73’dür ve gözleride siyah renktedir.

Antrenör olarak bu mesleği devam ettiren güzel kişi Ayrıca Efes Kızları’nın gözde akılda kalan isimlerinden biridir.Anadolu Üniversitesi ile İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümlerini okumuştur.

Televizyonlara seneler önce katılmış olduğu dans programı yarışmasında çıkmıştır.Ardından 2015 senesinde ise İşte Benim Stilim’e girdi.

Hobileri arasında Alışverişe gitmek ve Film izlemek vardır.Telefonunu hiç bir zaman yanından ayırmaz ve o olmadan dışarı çıkmaz.Jimnastik dışında futbol ve basketbolu da sevmektedir.

tugba-ildiz-biyografi

En büyük arzusu ilerleyen zamanlarda dünyaca tanınmış şarkıcılardan olan Beyonce ve Usher ile dans etmek olan ismin, en beğendiği renk ise Pembedir.

Murat Boz’un Dans ekibinde bulunması ile beraber daha çok ekranda gözükmüştür.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir