Tuğba İldiz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Tuğba İldiz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Survivor 2016 yarışmasının kadrosunda bulunması beklenen şimdiden en cok merak edilenler arasına girmeyi başarmış Tuğba İldiz kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? güzel isim hakkında işte aranan soruların cevapları.

Tuğba İldiz Kimdir Kaç Yaşındadır Nerelidir?

Tuğba İldiz 28 yaşında bulunan 1988’li olan 18 Aralık günü dünyaya gelmiş çok hoş bir bayandır.İstanbullu olan isim İlkokula başlamadan evvel Cimnastik ile ilgilenmeye başlamış ve bu yaşa kadar Cimnastik’te profesyonel bir haline gelmiştir.Bu profesyonel Artistik Jimnastik ile beraber toplam 39 civarı madalya almıştır.Boyu 1.73’dür ve gözleride siyah renktedir.

Antrenör olarak bu mesleği devam ettiren güzel kişi Ayrıca Efes Kızları’nın gözde akılda kalan isimlerinden biridir.Anadolu Üniversitesi 4. Sınıf ile İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliğinde bulunmaktadır.

Televizyonlara seneler önce katılmış olduğu dans programı yarışmasında çıkmıştır.Ardından 2015 senesinde ise İşte Benim Stilim’e girdi.

Hobileri arasında Alışverişe gitmek ve Film izlemek vardır.Telefonunu hiç bir zaman yanından ayırmaz ve o olmadan dışarı çıkmaz.Jimnastik dışında futbol ve basketbolu seviyor.

tugba-ildiz-biyografi

En büyük arzusu ise ilerleyen zamanlarda dünyaca tanınmış şarkıcılardan olan Beyonce ve Usher ile dans etmek.En beğendiği renk ise Pembe.

Murat Boz’un Dans ekibinde bulunması ile beraber daha çok ekranda gözükmüştür.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın