Zahide Yetiş kimdir, hayatı, nereli, kaç yaşında, evli mi, kiminle evli, boyu, kilosu, hangi burç

Zahide Yetiş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ekranların başarılı ve güzel sunucularından Zahide Yetiş’in hayatı hakkında merak edilenler. Zahide Yetiş kimdir, hayatı, nereli, kaç yaşında, evli mi, kiminle evli, boyu, kilosu, hangi burç gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zahide Yetiş Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Zahide Yetiş kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Zahide Yetiş’in doğum tarihi 7 Temmuz 1979 yılıdır. Zahide Yetiş’in doğum yeri Avusturya’nın Viyana şehridir. Zahide Yetiş’in annesinin adı Ayten, babasının adı Tahsin’dir. Toplam 5 kardeş olan sunucunun 1 tane kız kardeşi, 3 tanede erkek kardeşi bulunmaktadır.

Küçük yaşlardayken anne ile babasının ayrılması nedeniyle o İzmir’de babaannesinin yanında yaşamış ve yetişmiştir. Ortaokul ile lise okuduğu sıralarda şiir ve güzel konuşma konusunda pek çok kez birinci olmuştur. Liseyi İzmir Özel Fatih Kolejinde okuduktan sonra 9 Eylül Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir.

Çocukken TRT ekranlarında belgesel seslendirmelerine başlamış ve seslendirmelerde başarılı olmuştur. Belgesel seslendirmelerinden sonra reklam seslendirmesi yapmıştır. Önemli programları sunmuş ve sevilmiştir. Zahide Yetiş Tv8 ekranlarında Kentlerin Dili isimli programı sunarak 25 civarı ili gezmiş ve belgeseller çekmiştir. Birçok programı sunan sunucu Genç Gözüyle Tartışma, Türk Site, Gün Başlıyor, Şans Karesi, İzlenimler gibi programları sundu.

İzmir’de Diksiyon üzerine öğrencilere dersler verdi. 2009 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Doktorum programı ile büyük bir çıkış yakaladı. Bu programı Doktor Aytuğ Kolankaya ile beraber sunmuşlardır. 2020 yılında Kanal D ekranlarında Zahide Yetişle Gelin Görün programını sunmuştur.

Zahide Yetiş kimdir, hayatı, nereli, kaç yaşında, evli mi, kiminle evli, boyu, kilosu, hangi burç

Zahide Yetiş Aslen Nereli?

Zahide Yetiş anne tarafından Selanikli, baba tarafından ise Kütahyalı’dır.

Zahide Yetiş Evli mi?

Zahide Yetiş bir kere evlenip boşandı. iş adamı Cem Arısoy ile 2014 yılında Paris’te evlenmişlerdir ve Kuruçeşme’de ise düğünlerini yapmıştır.

Zahide Yetiş Çocuğu Var mı?

Zahide Yetiş’in bir tane oğlu vardır. Adı Aras’tır.

Zahide Yetiş kimdir, hayatı, nereli, kaç yaşında, evli mi, kiminle evli, boyu, kilosu, hangi burç

Zahide Yetiş Hangi Burç?

Zahide Yetiş’in burcu Yengeç’tir.

Zahide Yetiş Boyu

Zahide Yetiş’in boyu 1.71’dir.

Zahide Yetiş Kilosu

Zahide Yetiş kilosu 65’dir.

zahide-yetis-biyografi

Zahide Yetiş Instagram Hesabı

Zahide Yetiş’in Instagram hesabının adı zahideyetis ve 2021 Mart ayı itibari ile 1.4 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Zahide Yetiş Youtube Kanalı

Zahide Yetiş’in kendi adıyla bir Youtube kanalı vardır. 2021 Mart ayı itibari ile 32 bin abonesi bulunmaktadır.

Zahide Yetiş ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir