Zeynep Gürcanlı kimdir, Zeynep Gürcanlı nereli, Zeynep Gürcanlı'nın hayatı, biyografisi, Zeynep Gürcanlı kaç yaşında?

Zeynep Gürcanlı Kimdir? Zeynep Gürcanlı Kaç Yaşında, Nereli?

KRT TV’de Stüdyo Ankara programı ile ekranlara gelen gazeteci Zeynep Gürcanlı kimdir, Zeynep Gürcanlı nereli, Zeynep Gürcanlı’nın hayatı, biyografisi, Zeynep Gürcanlı kaç yaşında? İşte Zeynep Gürcanlı hakkında detaylar.

Zeynep Gürcanlı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Petit Ecole ve Tevfik Fikret Lisesi mezunu olan Zeynep Gürcanlı, üniversite eğitimini ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Gürcanlı, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Zeynep Gürcanlı çalışma hayatına 1991 yılında başlamıştır. Anadolu Ajansı’nda dış haberler muhabiri olarak görev alıktan sonra, Hürriyet gazetesinde diplomasi muhabiri olarak çalıştı. Gürcanlı Star gazetesinde önce diplomasi muhabiri, ardından da dış politika yazarı olarak görev yaptıktan sonra The New Anatolian ve Vatan gazetelerinde de yine dış politika alanında çalıştı.

Hürriyet Gazetesi’nde dijital gazetecilik kariyerine başlayan ve bir süre gazetenin internet bölümünün Ankara temsilciliğini yapan Gürcanlı, 5 yıl Sözcü Gazetesi’nde internet Ankara temsilcisi ve dış politika yazarı olarak çalıştı.

Diplomasi Muhabirliği Derneği’nin üç dönem başkanlığını yapan Gürcanlı, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Ankara Gazeteciler Cemiyeti ile, Parlamento Muhabirleri Derneği üyesi.

Zeynep Gürcanlı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir