Zeynep Gürcanlı kimdir, Zeynep Gürcanlı nereli, Zeynep Gürcanlı'nın hayatı, biyografisi, Zeynep Gürcanlı kaç yaşında?

Zeynep Gürcanlı Kimdir? Zeynep Gürcanlı Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

KRT TV’de Stüdyo Ankara programı ile ekranlara gelen gazeteci Zeynep Gürcanlı kimdir, Zeynep Gürcanlı nereli, Zeynep Gürcanlı’nın hayatı, biyografisi, Zeynep Gürcanlı kaç yaşında? İşte Zeynep Gürcanlı hakkında detaylar.

Zeynep Gürcanlı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Petit Ecole ve Tevfik Fikret Lisesi mezunu olan Zeynep Gürcanlı, üniversite eğitimini ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Gürcanlı, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Zeynep Gürcanlı çalışma hayatına 1991 yılında başlamıştır. Anadolu Ajansı’nda dış haberler muhabiri olarak görev alıktan sonra, Hürriyet gazetesinde diplomasi muhabiri olarak çalıştı. Gürcanlı Star gazetesinde önce diplomasi muhabiri, ardından da dış politika yazarı olarak görev yaptıktan sonra The New Anatolian ve Vatan gazetelerinde de yine dış politika alanında çalıştı.

visum china
visum china

Hürriyet Gazetesi’nde dijital gazetecilik kariyerine başlayan ve bir süre gazetenin internet bölümünün Ankara temsilciliğini yapan Gürcanlı, 5 yıl Sözcü Gazetesi’nde internet Ankara temsilcisi ve dış politika yazarı olarak çalıştı.

Diplomasi Muhabirliği Derneği’nin üç dönem başkanlığını yapan Gürcanlı, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Ankara Gazeteciler Cemiyeti ile, Parlamento Muhabirleri Derneği üyesi.

Zeynep Gürcanlı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.