Ahmet Canbaz kimdir? nereli kaç yaşında?

Ahmet Canbaz Kimdir?

Trabzonspor takımının gelecekte çok şeyler beklediği isimlerden biri olan genç futbolcu Ahmet Canbaz ile ilgili detaylı ve özgün biyografiyi bu konumuzda bulabilirsiniz.

Ahmet Canbaz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

27 Nisan 1998 tarihinde Almanya Hannover’de hayata merhaba diyen Ahmet Canbaz, uzun süredir Almanya’da yaşayan ve Trabzonspor’a transfer olmasının ardından Türkiye’ye yerleşen bir futbolcudur.Futbol yaşamına Eintracht Braunschweig takımı ile başlamış olan genç futbolcu, ardından ise Hannover alt yapısına geçmiştir.

Çok sayıda alanda oynayabilen genç futbolcu özellikle orta saha ve kanatlarda oynamıştır.2018 tarihinde A takımda futbol oynamaya başlamış olan isim ardından ise Werder Bremen takımının 2. takımında forma giymiş ve toplam 10 defa profesyonel olarak mücadelelerde yer almıştır.

2019 yılında Trabzonspor takımına transfer olmuş olan ünlü futbolcu, 3 yıl kendisini Bordo Mavi renklere bağlayan anlaşmaya imza atmıştır.Trabzonspor başkanının kendisinden çok şey beklediği ünlü futbolcu bakalım Trabzonspor’da nasıl bir performans sergileyecek?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir