Ahmet Canbaz Kimdir?

Ahmet Canbaz Kimdir?

Trabzonspor takımının gelecekte çok şeyler beklediği isimlerden biri olan genç futbolcu Ahmet Canbaz ile ilgili detaylı ve özgün biyografiyi bu konumuzda bulabilirsiniz.

Ahmet Canbaz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

27 Nisan 1998 tarihinde Almanya Hannover’de hayata merhaba diyen Ahmet Canbaz, uzun süredir Almanya’da yaşayan ve Trabzonspor’a transfer olmasının ardından Türkiye’ye yerleşen bir futbolcudur.Futbol yaşamına Eintracht Braunschweig takımı ile başlamış olan genç futbolcu, ardından ise Hannover alt yapısına geçmiştir.

Çok sayıda alanda oynayabilen genç futbolcu özellikle orta saha ve kanatlarda oynamıştır.2018 tarihinde A takımda futbol oynamaya başlamış olan isim ardından ise Werder Bremen takımının 2. takımında forma giymiş ve toplam 10 defa profesyonel olarak mücadelelerde yer almıştır.

2019 yılında Trabzonspor takımına transfer olmuş olan ünlü futbolcu, 3 yıl kendisini Bordo Mavi renklere bağlayan anlaşmaya imza atmıştır.Trabzonspor başkanının kendisinden çok şey beklediği ünlü futbolcu bakalım Trabzonspor’da nasıl bir performans sergileyecek?

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın