Ayşin Zeren Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ayşin Zeren Kimdir?

Sunuculuk ve Oyunculuk yapan Sempatik tavırlarınla dikkat çekmekte olan Ayşin Zeren Kimdir?

Ayşin Zeren Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ayşin Zeren kimdir? Daha cok sunuculuğunla ön plana çıkmış Ünlü Sunucu 4 Kasım 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesini bitirmiştir.Kısa bir süre kadar Selimpaşaspor takımının bayan bölümünde oynamıştır.2 yıl kadar Beşiktaş Kulübünde Voleybol oynamış aynı zamanda yüzme takımındada yüzmüştür.İsviçre’de Bungee Jumping rekoru elde etmiş paraşütle atlama başarısı göstermiştir.

Number One isimli televizyon kanalı ile beraber Lig Tv ekranlarında sunuculuk yaparak ekranlara çıkmıştır.2013 tarihinde Her Ses Bir Nefes 2 kadınlara yapılan Şiddete dur demek için kampanya içerisine katılmış ve 59 bayanla beraber yer almıştır.

Maxim isimli dergide 2009 tarihi Eylül ayında kapak olmuştur.Dizilerle beraber Sinema filmindede oynamıştır.

Uzun zamandır Lig Tv ekranlarında spor programını sunma başarısı göstermiş ve Lig Tv’nin sevilen isimlerinden biri haline gelmiştir.

aysin-zeren-biyografi

Oynadığı Dizi ile Filmler
2004 – Avrupa Yakası
2004 – Sahra
2004 – Neredesin Firuze
2004 – Azize
2005 – Canın Sağolsun
2005 – Sen Ne Dilersen Dile
2005 – Kısmet Değilmiş
2010 – Şov Bizinı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.