Batuhan Ekşi Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Batuhan Ekşi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Reklamlar ve diziler derken zaman içerisinde kendini oyunculukta kanıtlamayı başarmış, bir çok tanınan medyanın röportaj yapmış olduğu yakışıklılığınlada oldukça dikkat çeken oyuncu Batuhan Ekşi kimdir kaç yaşında boyu kaç? bu soruların yanıtlarınla beraber sizlere en geniş biyografisini sunmanın keyfini yaşıyoruz.

Batuhan Ekşi Kimdir? Hayatı

Batuhan Ekşi, 13.10.1990’lı olan İstanbullu bu meslekte çok eski olmayan bir oyuncudur.Ünlü ismin Çocukluk zamanlarından itibaren kafasında oyunculuk olmuş ve bu alana doğru yönelmiştir.Üniversiteye geç başladığı için bitirmeside biraz geç olmuş ve 25 yaşındayken Üniversiteyi bitirmiştir.Boyu 1.85 cm’dir.Annesi ile babası cok uzun zaman önce ayrılmıştır.Bir tane ablası bulunan oyuncu halen annesi ve annesinin eşi ile beraber yaşamaktadır.

Üniversiteyi Güzel Sanatlar Fakültesini okuyarak bitirmiş olan oyuncu Üniversite zamanınla eş değer bir şekilde oyunculuk dersleride almaya başlamıştır.Akademi 35,5’a yazılmış ve burada Vahide Perçin Tarafından kendisine oyunculuk eğitimi verilmiştir.

İlk olarak 2011’de Sihirli Annem isimli dizide yer almış ardından ise 2012 tarihinde İntikam dizisinde oynamıştır.Özellikle Yaz’ın Öyküsü dizisinde önemli bir yükseliş elde etmiş dizi ilk zamanlar cok izlenen bir dizi olsada ardından reyting kurbanı olarak yayın hayatına elveda demiştir.

visum china
visum china

Dizi Setlerinden kalan zamanlar içerisinde genellikle Motorunla beraber vakit geçirmekten hoşlanan oyuncu tam bir Motor tutkunu bir isim.

batuhan-eksi-biyografisi

Batuhan Ekşi Oynadığı Diziler

2011 – Sihirli Annem
2012 – İntikam
2013 – Medcezir
2015 – Yaz’ın Öyküsü
2015 – Göç Zamanı
2016 – Kalbimdeki Deniz
2018 – Elımı Birakma

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir