Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında, nereli, Batuhan Karacakaya boyu, kilosu kaç, Batuhan Karacakaya oynadığı diziler

Batuhan Karacakaya Kimdir?

Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında, nereli, Batuhan Karacakaya boyu, kilosu kaç, Batuhan Karacakaya oynadığı diziler gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Batuhan Karacakaya kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Batuhan Karacakaya’nın doğum tarihi 5 Şubat 1997 yılıdır. Batuhan Karacakaya’nın doğum yeri İstanbul’dur. Batuhan Karacakaya babasının adı Birol, annesinin adı ise Gülhayat’tır. Batuhan Karacakaya’nın babası Birol Karacakaya inşaat alanında çalışmaktadır. Batuhan Karacakaya’nın bir tane kız kardeşi vardır. Batuhan Karacakaya’nın kız kardeşinin adı Melisa Karacakaya’dır.

Batuhan Karacakaya Aşk-ı Memnu dizisinde Bülent Ziyagil karakterini canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Mert karakterini canlandırdı ve  Diriliş Ertuğrul dizisinde Dündar rolünü canlandırdı. Batuhan Karacakaya son olarak katıldığı Survivor yarışması ile ekranlara gelmiştir. Batuhan Karacakaya Survivor’da başarılı bir performans gösterse de yarışmada yedinci olmuştur. Ayrıca Batuhan Karacakaya’nın kendisi ile ilgili içerikleri paylaştığı bir Youtube kanalı vardır.

Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında, nereli, Batuhan Karacakaya boyu, kilosu kaç, Batuhan Karacakaya oynadığı diziler

 

Batuhan Karacakaya Hangi Burç?

Batuhan Karacakaya’nın burcu Kova’dır.

Batuhan Karacakaya Boyu Kaç?

Batuhan Karacakaya’nın boyu 1.82’dir.

Batuhan Karacakaya Kaç Kilo?

Batuhan Karacakaya 78 kilodur.

Batuhan Karacakaya Oynadığı Diziler

  • 2004 – Büyük Buluşma
  • 2005 – Beşinci Boyut
  • 2007 – Bıçak Sırtı
  • 2008 – Aşk-ı Memnu
  • 2001 – Umutsuz Ev Kadınları
  • 2016 – Diriliş Ertuğrul

Batuhan Karacakaya Oynadığı Filmler

  • 2010 – Dersimiz Atatürk
  • 2010 – Bekle Beni
  • 2011 – Aşk Tesadüfleri Sever
  • 2012 – Uzun Hikaye

Batuhan Karacakaya Instagram Hesabı

Batuhan Karacakaya’nın Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 699 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/karacakayaaa

Batuhan Karacakaya ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.