Berna Öztürk Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Berna Öztürk Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hem Türkiye’nin hemde Dünya’nın önemli Djleri arasında bulunan, djlik mesleğini severek yaptığı her halinden belli olan 2017’nin Survivor ekibinde yer alan Berna Öztürk kimdir kaç yaşında boyu kaç? tanınmış bu ünlü Dj ile ilgili özgeçmiş bu açtığımız konuyla beraber sizlerle buluşuyor.Hemen detaylara geçelim.

Berna Öztürk Kimdir Biyografisi

Dj’lik yapan Berna Öztürk 28.04.1983 doğumlu bir Dj’dir.İstanbullu olan güzel dj Üniversite mezunudur.Üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi’nin Edebiyat Fakültesini okuyarak bitirmiştir.Lise yaşlarından beri güzel fiziğinle beraber modellik ve aynı zamanda mankenlik yapmaya başlamıştır.Boyu 1.71 cm’dir.

Mükemmel bir enerji veren haliyle eğlenmeye gelen insanları şarkılarınla coşturmayı başaran dj ayrıca Milli sporcularımızdan biridir.Halen Dj’lik dışında hocalıkta yapan isimin Kiteboard hocalığı yapmaktadır.Bu sayede kiteboard ile beraber bir çok kişiye bilgi vermektedir.

Özellikle saçlarındaki değişimle beraber sürekli değişik bir hal alan dj ekranların güzel yarışmalarından olan İşte Benim Stilim adındaki yarışma programına katılmıştır.Bu yarışmada çeşitli değişimlerle beraber Juri’nin karşısına çıkmış ve çoğu zaman tarzınla olumlu yorumlar almıştır.

visum china
visum china

Sadece müzikle ilgilenmeyen Dj aynı zamanda bir dönem oyunculuk yapmıştır.3 tane tiyatro oyununda rol alan oyuncu 1 tanede filmde oynamıştır.

berna-ozturk-biyografi

Survivor 2017’nin Ünlüler takımı arasına girmeyi başarmış olan Berna Öztürk zorlu bir serüvene hazırlanıyor.Ekranların en fazla izlenen ve yayınlandığı tarihle beraber reytinleri silip süpüren bu yarışmanın sonucunla beraber bir yarışmacı büyük ödülü kazanıyor.Çok zor şartlarla beraber yarışacak olan yarışmacılar arasında çok iddialı isimler bulunuyor.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir