Sevcan Yaşar Kimdir Boyu Biyografisi

Sevcan Yaşar Kimdir?

Ekranların çok fazla izleyicisi olan dizilerinde rol aldıktan sonra yavaş yavaş oyuncu olarak tanınmaya başlanan ve aynı zamanda geçmiş senelerde katıldığı güzellik yarışmasında birincilik elde etmiş bir isim olan Sevcan Yaşar kimdir? bu güzel isimle ilgili özgeçmişi bu konumuzla beraber aktaracağız.

Sevcan Yaşar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Sevcan Yaşar Türkiye’nin Üçüncü, Ege’nin ise 1. büyük Şehri olan İzmir’de hayata gözlerini açmıştır.1990’lı olan oyuncunun hayatı genellikle İzmir’de geçmiş ardından ise oyunculuk sebebiyle İstabul’da geçmeye başlamıştır.Ünlü isim, Çin’de 2011 senesinde gerçekleştirilmiş olan dünya çapındaki Güzellik yarışmasına katılarak burada 1. olmuştur.Boyu 1.78’dir.

Hem Türkiye hemde Dünya geneli yarışmaları içerisinde 1. olmasının ardından güzelliği Tüm dünyaca kanıtlanmıştır.Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi’nde okumuş olan oyuncu burada Biyoloji Bölümünü tamamlamıştır.Ardından ise İzmir’den İstanbul’a gitmiş ve burada hem hep istediği bir bölüm olan Tiyatro bölümünü okumaya başlamış hemde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır.Aldığı oyunculuk derslerinin sonrasında oyunculuk setlerine gitmiş ve bazı dizilerde oynamaya başlamıştır.

Halen Yeditepe Üniversitesi’nin Tiyatro bölümü içerisinde okumaya devam eden oyuncu setten kalan zamanlarında okulunla ilgilenmektedir.

visum china
visum china

Hedefleri arasında tiyatro oyunlarından birinde oynamak olan oyuncunun bir diğer hedefi ise bir filmde rol almak.Oyunculuk yaparken zor karakterleri canlandırmayı isteyen oyuncu kolay karakterleri canlandırmak yerine zor karakterleri oynamak istediğini belirtiyor.

sevcan-yasar-biyografisi

Sevcan Yaşar Oynadığı Diziler Nelerdir?

2012 – Böyle Bitmesin
2012 – Kayıp Şehir
2013 – Aramızda Kalsın (Nehir)
2015 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Esra)
2017 – Bahtıyar Ölmez
2018 – Erkenci Kus (Aylin)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir