Burçak Tuncer Kimdir Boyu Biyografisi

Burçak Tuncer Kimdir?

2017’nin merakla beklenen yarışmalarından olan Survivor 2017’ye katılan yarışmacıların biyografilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.Sizlerinde bildiği gibi Ünlüler ile Gönüllüler takımında önemli isimler var.Bu yarışmada gönüllüler takımında yer alan güzelliğinle şimdiden merak uyandıran yarışmacı Burçak Tuncer Kimdir? sizlere hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Burçak Tuncer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Burçak Tuncer 27 yaşında olan İzmirli bir isimdir.Geçmiş dönemlerde pek fazla tanımadığımız isim Survivor yarışmasına katılarak ismini duymamızı sağlamıştır.İzmir’in Karşıyaka ilçesinde 06.04.1992 senesinde hayata gözlerini açmıştır.Çocukluk ve gençliğini bu ilimizde geçirmiş ve halen İzmir’de yaşamaktadır.Lise eğitimini İzmir’de bulunan Tevfik Fikret lisesini bitirerek tamamlamıştır.Boyu 1.71’dir.

Üniversite mezunu olan yarışmacı İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin Mimarlık bölümünü bitirmiştir.İzmir’de yaşayan biri olarak İzmir’de Üniversite okumanın mutluluğunu yaşamasının ardından sanatla ilgilenmeye başlamıştır.Resimle ilgili çok güzel işler yapmaya başlamış ve bu konuda bir çok defa ödül almıştır.Güzel resimlerinle beraber Çeşmede bulunan Sanat galerisinde kendisine ait bir sergi açmıştır.Resim çalışmalarına eğitimle beraber yeteneğini eklemiş halen sürdürmektedir.

Survivor Gönüllüler takımına bu sene çok yoğun bir başvuru yaşanmıştır.Yaklaşık olarak Üçyüz bin kişiyi bulan bu ciddi başvuru arasından sıyrılıp yarışmaya katılmak zor olmasına rağmen ünlü isim bu yarışmaya katılmaya hak kazanmıştır.Çok zorlu rakiplerin yer alacağı yarışmayla beraber bakalım finali kim zorlayacak? bizde gönüllüler takımında bulunan Burçak Tuncer hanımefendiye başarılar diliyoruz.2017’nin en iyi yarışması Ocak 21’de başlamıştır.

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir