Seda Demir Kimdir Boyu Biyografisi

Seda Demir Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Yaprak Dökümü adındaki efsane olmuş diziyi herhalde hatırlamayanınız yoktur.Yaprak Dökümü dizisinde 4 sezon gibi uzunca bir sezon oynamış ve bu dizi sayesinde tanınmış ünlü oyuncu Seda Demir Kimdir? bu yazımızla birlikte bu sorunun cevabını ayrıntılı bir biyografi ile öğrenebileceksiniz.

Seda Demir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Seda Demir 1983’lü olan, dünyaya gözlerini İstanbul’da açmış bir bayandır.Bu zamana kadar 5 tane yapımda rol almış olan oyuncu sadece 1 tane filmde rol almıştır.Oyuncunun boyu 1.66 cm’dir.Üniversiteyi Marmara Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünde okumuştur.

Oyunculuğa başlamadan önce özellikle yaz aylarında ciddi kalabalık kitlelerin ziyaret etmiş olduğu fuarlarda hosteslik yapmıştır.Hosteslik yaptığı sıralarda yakın arkadaşlarının ısrarı üzerine bulunduğu yerdeki ajansa kayıt olmuş ve ardından çeşitli çekimler için kendisi ajans tarafından davet edilmiştir.Bu çekimlere başta olumlu cevap vermemiş ardından ise katılmış olduğu çekimle beraber ilk kez televizyon ekranında gözükmeye başlayarak bir reklam filminde oynamıştır.

visum china
visum china

2007’den 2010’a kadar olan bölümde ilk dizisi olan Yaprak Dökümü dizisinle karşımıza gelen oyuncu bu dizide cok kişi tarafından sevilmiştir.Dizi bitmesinin ardından 2011 senesinde bir başka proje ile ekranlara gelen oyuncunun oynamış olduğu ikinci dizi Yıldız Masalı dizisidir.Bu diziden sonra ise toplam 2 sene süresince dizilere ara vermiş olan oyuncu 2013 ile beraber tekrar bir dönüş yaparak İntikam dizisinde rol almıştır.

En son olarak Evlenmeden Olmaz adındaki filmde oynamış olan oyuncu Survivor 2017 kadrosuna girerek yarışmıştır.

Seda Demir Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Yaprak Dökümü
2011 – Yıldız Masalı
2013 – İntikam
2014 – Beyaz Karanfil
2015 – Evlenmeden Olmaz (Film)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.