Boncuk Yılmaz Kimdir Hayatı Biyografisi

Boncuk Yılmaz Kimdir?

Oyunculukta kendini göstermiş ve güzelliği ile bir çok kişi tarafından ekranlarda olması istenen oyunculardan biri olan ünlü isimlerden Boncuk Yılmaz kimdir? bu yazımız ile oyuncunun geniş bir özgeçmişini okumuş olacaksınız.

Boncuk Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Güzel isim Boncuk Yılmaz 13.05.1981 senesinde hayata gözlerini açmış olan bir oyuncudur.Baya bir süredir oyunculuk mesleğini sürdürmekte olan isim İstanbulludur.Kendisinden hariç 2 tane kardeşi bulunan oyuncu mükemmel bir çocukluk zamanları geçirmiştir.Doğduğunda Boncuk ismini babası vermiş ve bu ismide sevdiğini bir röportajında söylemiştir.Boyu 1,65’dir.

Eğitimini Anadolu Üniversitesi’nin İletişim Fakültesi’nde okuyarak tamamlamış olan isim bir gün Trenle bir yere giderken şans eseri yönetmenlerden Ahmet Uluçay ile tanışmış ve ardından ise ilk oyunculuk deneyimi için kameraların karşısına geçerek Karpuz Kabugundan Gemiler Yapmak adındaki filmde rol almıştır.Bu filmde çok iyi bir performans göstermesiyle beraber ödül almayada hak kazanmış ve Siyad tarafından kendisine Umut Veren Genç Kadın Oyuncu ödülü layık görülmüştür.Bu Filmdeki etkili oyunculuğu diğer dizi ve filmlerede kapı açmış bu sayede bazı projelerde yer almıştır.

2005 senesinde dizi ile karşımıza çıkan oyuncu Sessiz Gece adındaki dizide rol almıştır.Bu diziden 1 yıl sonra Kızlar Yurdu dizisinde rol alan oyuncu aynı yıl içinde Sıla isimli dizide rol almış ve 2 sezon oynamıştır.

2013 tarihinden sonra uzunca süre herhangi bir dizide yer almayan oyuncu en son olarak Çukur dizisinde oynamaktadır.

Boncuk Yılmaz Oynadığı Diziler ile Filmler Nelerdir?

2002 – Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak (Film)
2005 – Sessiz Gece
2006 – Kızlar Yurdu
2006 – Sıla
2009 – Haneler
2011 – Mazi Kalbımde Yaradır
2013 – Bir Yastıkta
2017 – Kaygı (Film)
2017 – Cukur

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.