Simin Bıçakcıoğlu Kimdir Hayatı Biyografisi

Simin Bıçakcıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ünlü yarışçılardan biri olan ve bu zamana kadar bir çok spor kategorisiyle ilgilenmiş güzelliği ve başarısıyla reklamlarda da rol almaya başlayan ünlü sporculardan Simin Bıçakcıoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? derlemiş olduğumuz bu yazımızla güzel sporcuyu iyi bir şekilde tanıyabilirsiniz.

Simin Bıçakcıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Ünlü isim Simin Bıçakcıoğlu 21.11.1989’da hayata gözlerini İstanbul’da açmış bir isimdir.Babası iş adamı, annesi ise ev hanımıdır.Eğitimini 2012 senesinde tamamlamış ve Koç Üniversitesini bitirmiştir.Burada İngiliz Dili üzerine eğitim almış olan oyuncu küçük yaşlardan itibaren çeşitli spor dallarınla ilgilenmiştir.Boyu 1.65 cm’dir.

İlk olarak okçuluk sporunla ilgilenmeye başlamış olan güzel sporcu ardından ise voleybol ile beraber binicilik sporuna ilgi duymuştur.Arabalarla tanışması 18 yaşında gerçekleşmiş ve almış olduğu eğitimin ardından pistlerde yarışmaya başlamıştır.Katılmış olduğu bir çok yarış ile beraber zamanla iyice kendisini yarış konusunda geliştirmiş ve 2011 tarihinde katılmış olduğu İstanbul Ralli kupasında kadın pilotlar içinde 1. olmuştur.

2011’de gerçekleştirmiş olduğu başarıyı 2012 tarihinde de devam ettirmek istemiş ve yine katılmış olduğu sezon yarışlarında birincilik yaşamıştır.

visum china
visum china

2014 tarihinde yine büyük bir başarı ile adından söz ettirmeyi başaran usta rallici Türkiye Ralli Şampiyonası Kadın Pilotlar ekibi içerisinde 1. lik elde etmeyi başardı.Her sene gayet güzel sezonlar geçirerek başarılarına başarı katan ünlü isim 2015’de Neo Motorspor takımı kadın pilotlar içerisinde yine birinci olmayı başardı.

Halen bir yandan ralli pilotluğu diğer yandan ise yöneticilik yapan ünlü sporcu güzel ayrıca Otomobillerin Test Editörlüğü görevinide üstlenmektedir.

Simin Bıçakcıoğlu bu zamana kadar çok sayıda araba kullanmıştır.Kullanmış olduğu araçlardan bazıları ise şu şekildedir : Ford Fiesta, Fiat Palio, Mitsubishi Lancer Evo gibi araçlardır.

Bizde ekibimiz olarak rallici Simin Bıçakcıoğlu’na ekibimiz olarak başarılar diliyoruz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir