Hazal Şenel Kimdir Hayatı Biyografisi

Hazal Şenel Kimdir?

Son yıllarda yıldızı parlayan oyuncular arasında bulunan ve güzelliği ile dizilere renk katan önemli oyunculardan biri olan ünlü isim Hazal Şenel kimdir? bu sorunun cevabını ve daha fazlasını konumuzu iyi bir şekilde okuyarak öğrenebileceksiniz.

Hazal Şenel Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Güzel isim Hazal Şenel 18.05.1992 senesinde hayata merhaba demiş olan isimlerden biridir.İstanbullu olan güzel isim eğitim hayatınada burada başlamış ve ilk önce ilköğretim ardından ise lise eğitimini tamamlamıştır.Boyu 1.68 cm olan ismin kilosu ise 55’dir.

Almış olduğu oyunculuk eğitiminin ardından 2006 senesinde oyunculuk yapmaya başlamış olan isim bu tarihte Selena adındaki dizide rol almıştır.Bu dizinin kadrosunda çeşitli önemli ünlü isimler yer almış ve o yıllarda sevilen bir dizi olmuştur.

2008 senesinde filmde rol alan oyuncu Osmanlı Cumhuriyeti isimli filmde oynamıştır.Oyuncunun yer almış olduğu ilk film olarak hafızalara kazınmıştır.Bu dizide Hamburgecide çalışan bir garsonu canlandırmıştır.

2011’de Pis Yedili dizisinde oynamaya başlayan oyuncu bu dizide üç sezon oynamış ve 2013’ün sonuna kadar dizide bulunmuştur.Bu dizi aynı zamanda oyuncunun en uzun soluklu rol aldığı dizi olmuştur.

Sporla ilgilenen güzel oyuncu özellikle paten ve yüzme ile ilgilenmektedir.Aynı zamanda Voleybol’da oynayan isim bale konusunda ise kendini geliştirmektedir.

Hazal Şenel Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2006 – Selena
2008 – Osmanlı Cumhuriyeti (Film)
2010 – Türk Malı
2011 – Pis Yedili
2015 – Bizans Oyunları (Film)
2015 – Hannas (Fılm)
2017 – İki Yalancı
2017 – Bahtiyar Ölmez

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir