Bora Ayanoğlu kimdir, nereli, Bora Ayanoğlu'nun hayatı, biyografisi, Bora Ayanoğlu kaç yaşında?

Bora Ayanoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Bora Ayanoğlu kimdir, nereli, Bora Ayanoğlu’nun hayatı, biyografisi, Bora Ayanoğlu kaç yaşında? İşte Bora Ayanoğlu hakkında merak edilen ayrıntılar.

Bora Ayanoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İbrahim Bora Ayanoğlu 23 Kasım 1946 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcı, besteci ve oyuncu. Annesi tiyatro oyuncusu ve ilk kadın tiyatro sahibesi Şayeste Ayanoğlu, babası oyuncu ve yönetmen Sami Ayanoğlu’dur.

Galatasaray Lisesini bitirdikten sonra 1963 yılında İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrosuna stajyer oyuncu olarak katıldı. Oyunculuğun yanı sıra oyun müzikleri de yazdı. “Fabrika Kızı”, “Yunus”, “Güller ve Dudaklar”ın gibi şarkıların bestecisidir.

Bora Ayanoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir