Burcu Bakdur Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Burcu Bakdur Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Son zamanlar içerisinde medyanın en çok konuştuklarından biri olan çekmiş olduğu videolarla gündeme gelen Burcu Bakdur kimdir kaç yaşında biyografisi.

Burcu Bakdur Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Burcu Bakdur İstanbul’da dünyaya gelen ve 34 yaşında bulunan 1985’li son zamanların en çok konuşulan ismidir.İlkokula İstanbul’da başlamış olan isim aynı zamanda ortaokul ile liseyide İstanbul’da okumuştur.Ardından Üniversiteyi kazanmış ve kaydını yaptırmıştır.Saçları siyah renkte, gözleri ise kahverengi renk tonundadır.Boyu 1.74 ve 62 kilo ağırlığındadır.

Dünya’nın en çok izlediği ve video paylaşımlarının yapıldığı Youtube’de kendine bir kanal açtı ve bu kanal içerisinde bir takım videolar paylaştı bu paylaştığı videolar çok büyük bir izleyicinin onu görmesini sağladı.

Youtube’ye videoları bir takım insanlar para kazanma amacı ile yapmış olsada reklamlar sayesinde bazı kişiler ise kendini gösterme amacı ile yapmaktadır.Nedir adındaki Youtube’de bulunan kanal Sosyal medyanın en fazla takip ettiği kanallar arasında bulunmaktadır.Kimdirkim.com Özellikle Klişe nedir? adındaki vide en sık takip edilmiş ve izlenmiş video olmuştur.Geçmiş zamanda sunuculuk konusunda almış olduğu eğitimi bu video ile tamamen gösterme şansı bulmuştur.Bu videolar milyonlar tarafından sosyal medya içerisinde paylaşılmış ve giderek daha çok kişiye ulaşmıştır.

visum china
visum china

burcu-bakdur-hayati

Burcu Bakdur bu kanalı sayesinde hemen hemen günlük yaşantımızda çok sık duyduğumuz kelimelerin anlamlarını videolu olarak öğrenmemiz mümkündür.Nedir adındaki kanalın yönetmenliğini Orçun baş ve yardımcılığını ise Gül Öztürk üstlenmektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir