Çağtay Kurukalıp kimdir, nerelidir, Çağtay Kurukalıp kaç yaşında, Çağtay Kurukalıp boyu kaç, Çağtay Kurukalıp kariyeri ve oynadığı takımlar

Çağtay Kurukalıp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri, Boyu Kaç?

Hatayspor karşısında ilk 11’de maça çıkan Çağtay Kurukalıp hakkında detaylar merak edilliyor. Peki Çağtay Kurukalıp kimdir, nerelidir, Çağtay Kurukalıp kaç yaşında, Çağtay Kurukalıp boyu kaç, Çağtay Kurukalıp kariyeri ve oynadığı takımlar. İşte Çağtay Kurukalıp hakkında detaylar.

Çağtay Kurukalıp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Çağtay Kurukalıp 24 Şubat 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fenerbahçe oynayan futbolcu, sol bek pozisyonunda görev almaktadır. 5 Ağustos 2021 tarihinde Fenerbahçe’ye transfer oldu ve 3 yıllık sözleşme imzaladı. 33 numaralı formayı giymektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır. Çağtay Kurukalıp ilk kez 20 Şubat 2022 tarihinde Hatayspor’a karşı oynanan lig maçında forma almıştır.

Çağtay Kurukalıp Boyu Kaç?

Çağtay Kurukalıp 1.72 boyundadır.

Çağtay Kurukalıp Kariyeri

  • 2014-2021 -Kasımpaşa
  • 2021 – Fenerbahçe

Futbolcu Çağtay Kurukalıp hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.