Yuliya Gerasymova kimdir, nerelidir, Yuliya Gerasymova kaç yaşında, Yuliya Gerasymova boyu, kilosu kaç, Yuliya Gerasymova evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Yuliya Gerasymova Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Yuliya Gerasymova bir TikTok Yıldızı ve Ukrayna Milli Takımı’ndan profesyonel bir Voleybolcu. Yuliya Gerasymova’nın hayatını, biyografisini derledik. Yuliya Gerasymova kimdir, nerelidir, Yuliya Gerasymova kaç yaşında, Yuliya Gerasymova boyu, kilosu kaç, Yuliya Gerasymova evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Yuliya Gerasymova hakkında detaylar.

Yuliya Gerasymova Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yuliya Gerasymova 15 Eylül 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ukraynalı voleybolcunun doğum yeri Odessa şehridir. Yuliya Gerasymova TikTok platformunda popüler olan bir sporcudur. Videolarından biri en sevilen sosyal medya platformunda viral hale geldi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Yuliya Gerasymova kimdir, nerelidir, Yuliya Gerasymova kaç yaşında, Yuliya Gerasymova boyu, kilosu kaç, Yuliya Gerasymova evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Yuliya Gerasymova Evli mi?

Yuliya Gerasymova 2014 yılında antrenör Denis Parvadov ile evlenmiştir.

Yuliya Gerasymova Boyu Kaç?

Yuliya Gerasymova 1.85 boyundadır.

Yuliya Gerasymova Kaç Kilo?

Yuliya Gerasymova 76 kilodur.

@titof.57

#yuliyagerasymova

♬ Unstoppable – Sia

Yuliya Gerasymova Hangi Burç?

Yuliya Gerasymova Başak burcudur.

Yuliya Gerasymova Kariyeri

  • 2006-2015 Khimik Yuzhny
  • 2015-2016 Orbita Zaporijia
  • 2016-2018 TED Ankara Kolejliler
  • 2018-2021 Karayolları Spor Kulübü
  • 2021 – SC Prometey

Voleybolcu Yuliya Gerasymova hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.