Cem Tekel kimdir, nerelidir, Cem Tekel kaç yaşında, Cem Tekel ne mezunu, ne iş yapıyor, mesleği nedir?

Cem Tekel Kimdir, Kaç Yaşında, Nerelidir, Mesleği Nedir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ukrayna’da yaşanan güncel olayları aktaran deneyimli savaş muhabiri Cem Tekel’in hayatı merak edilmektedir. Cem Tekel kimdir, nerelidir, Cem Tekel kaç yaşında, Cem Tekel ne mezunu, ne iş yapıyor, mesleği nedir? İşte Cem Tekel hakkında detaylar.

Cem Tekel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cem Tekel 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Vefa Lisesi’nde okumuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon Gazeteciliği bölümünden mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Cem Tekel çalışma hayatına 1993 yılında Anadolu Ajansı’nda stajyer olarak başladı. İnter Star, Show TV, Kanal 6, Show TV, Star TV ve 15 yıl boyunca Kanal D Haber merkezinde çalıştı. Muhabir olarak Ortadoğu, Kafkaslar, Kuzey Irak ve özellikle Suriye’nin dört bir yanından yaptığı çarpıcı haberlerle ün kazandı. Afrin Operasyonunu cephe hattında takip etti. Afrin şehir merkezine Türk askeriyle birlikte giren birkaç haberciden biriydi

2018 yılında Kanal D’deki görevinden ayrıldıktan sonra Show Haber ile çalışmaya başladı. Buradan ayrılarak Olay TV’ye Haber Müdür Yardımcısı olarak geçiş yaptı. Olay TV’nin kapanmasından sonra 2022 yılının Haziran ayında Show TV’ye tekrardan dönüş yapmıştır. Haber editörü olarak görev almaktadır.

Cem Tekel Instagram Hesabı

instagram.com/cemtekell

Cem Tekel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.