Cem Tekel kimdir, nerelidir, Cem Tekel kaç yaşında, Cem Tekel ne mezunu, ne iş yapıyor, mesleği nedir?

Cem Tekel Kimdir, Kaç Yaşında, Nerelidir, Mesleği Nedir?

Ukrayna’da yaşanan güncel olayları aktaran deneyimli savaş muhabiri Cem Tekel’in hayatı merak edilmektedir. Cem Tekel kimdir, nerelidir, Cem Tekel kaç yaşında, Cem Tekel ne mezunu, ne iş yapıyor, mesleği nedir? İşte Cem Tekel hakkında detaylar.

Cem Tekel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cem Tekel 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Vefa Lisesi’nde okumuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon Gazeteciliği bölümünden mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Cem Tekel çalışma hayatına 1993 yılında Anadolu Ajansı’nda stajyer olarak başladı. İnter Star, Show TV, Kanal 6, Show TV, Star TV ve 15 yıl boyunca Kanal D Haber merkezinde çalıştı. Muhabir olarak Ortadoğu, Kafkaslar, Kuzey Irak ve özellikle Suriye’nin dört bir yanından yaptığı çarpıcı haberlerle ün kazandı. Afrin Operasyonunu cephe hattında takip etti. Afrin şehir merkezine Türk askeriyle birlikte giren birkaç haberciden biriydi

2018 yılında Kanal D’deki görevinden ayrıldıktan sonra Show Haber ile çalışmaya başladı. Buradan ayrılarak Olay TV’ye Haber Müdür Yardımcısı olarak geçiş yaptı. Olay TV’nin kapanmasından sonra 2022 yılının Haziran ayında Show TV’ye tekrardan dönüş yapmıştır. Haber editörü olarak görev almaktadır.

Cem Tekel Instagram Hesabı

instagram.com/cemtekell

Cem Tekel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir