Hasan Uylaş kimdir, nerelidir, Hasan Uylaş kaç yaşında, Hasan Uylaş mesleği, ne iş yapıyor?

Hasan Uylaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Nedir?

Ukrayna-Polonya sınırında gündemi aktaran Hasan Uylaş’ın hayatı aranmaktadır. Peki Hasan Uylaş kimdir, nerelidir, Hasan Uylaş kaç yaşında, Hasan Uylaş mesleği, ne iş yapıyor? İşte Hasan Uylaş hakkında detaylı bilgiler.

Hasan Uylaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hasan Uylaş Avrupa Gönüllü Hizmeti Projesi – EVS’de Radyo TV Programcılığı ve Röportaj Teknikleri eğitimi aldı. Çalışma hayatına 2004 senesinde yapım şirketinde asistanlık yaparak başladı. Televizyon haberciliğine ise 2006 senesinde NTV kanalında başladı. 2012 senesinden itibaren Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu illerinden sorumlu bölge temsilciliği görevine getirildi. Suriye’de iç savaşı uzun süre takip etti. Suriye konusunda çok sayıda dosya ve özel habere imza attı. 2015-2018 seneleri arasında Beyaz TV kanalında Başbakanlık Muhabirliği yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

En büyük hayalini “iyi bir belgeselci” olmak olarak anlatır. 2018 yılında vizyona giren “İki İyi Çocuk” sinema filminin uygulayıcı yapımcılığını yaptı. Haber Global’de muhabir olarak görev yapmaktadır.

visum china
visum china

Aldığı Ödüller; 2013 yılı Türkiye Ekonomi Muhabirleri Derneği 6. Altın Kalem Ödülleri yarışmasında “Suriye’den Türkiye’ye uzanan Mazot Kaçakçılığının Hikayesi” ile TV Haber dalında birincilik. 2013 Çağdaş Gazeteciler Cemiyeti yarışmasında TV Haber dalında birincilik.

Hasan Uylaş Instagram Hesabı

instagram.com/hasanuylas14

Hasan Uylaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir