Volkan Demir kimdir, nerelidir, Volkan Demir kaç yaşında, Volkan Demir ne mezunu, mesleği,  ne iş yapıyor?

Volkan Demir Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Aspor ekranlarında yorumcu olarak gördüğümüz Volkan Demir’in hayatı merak edilmektedir. Peki Volkan Demir kimdir, nerelidir, Volkan Demir kaç yaşında, Volkan Demir ne mezunu, mesleği,  ne iş yapıyor? İşte Volkan Demir hakkında detaylı bilgiler.

Volkan Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Volkan Demir 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Volkan Demir aslen Kosovalı’dır. İki tane kız kardeşi vardır. Volkan Demir Trakya Üniversite Radyo Televizyon bölümünde okumuştur. Star gazetesinde ekonomi servisinde staj yapmıştır. Ardından Fotomaç, Sabah gazetesinde çalışmıştır. Çalışma hayatına Sabah Gazetesi’nde muhabir olarak devam ettirmektedir. Ayrıca Aspor kanalında yorumculuk yapmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Volkan Demir Evli mi?

Volkan Demir bekardır.

Volkan Demir Instagram Hesabı

instagram.com/volkandemir

Volkan Demir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.