Demet Şener Kimdir Hayatı Biyografisi

Demet Şener Kimdir?

Türkiye’nin en tanınan mankenlerinden biri olan ayrıca oyunculuk mesleğinide bir süre kadar yapmış ve en son olarak sunuculuk yaparak karşımıza çıkan ünlü bayanlardan Demet Şener kimdir? biyografisini okuyarak sizde aklınıza takılan soruların cevaplarını okuyabilirsiniz.

Demet Şener Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

11.04.1977 senesinde hayata gözlerini açmış olan ünlü isim Demet Şener Bursalı bir kişidir.Ailesinin üç çocuğundan biri olan ismin 2 tane abisi bulunmaktadır.Kız lisesini okuyarak liseyi tamamlamış olan isim kısa süre sonra ise mankenlik yapmaya başlamıştır.Boyu 1.77 cm’dir.

1995 senesinde girmiş olduğu güzellik yarışmasında başarılı olmuş ve ardından bir çok dizi ile programlardan kendisine teklif gelmiştir.İlk olarak Bir Demet Tiyatro adındaki dizide rol alan isim bu dizi sayesinde oyunculuk ile tanışmıştır.Bu dizi 1995 senesinde başlamış ve o zamanlarda ciddi bir şekilde izleyici bulmuştur.

1997 senesinde Böyle mi Olacaktı dizisinle beraber ikinci kez kameraların karşısına geçmiş ve bu dizide de rol almıştır.1999 senesinde Asansör adındaki filmde rol alan oyuncu bu sayede sinemada da oyunculuk yapmıştır.

visum china
visum china

2000 senesinde Aşk Hırsızı ve Gölge adındaki dizilerde rol alan oyuncu en son ise Reyting Hamdi dizisinde bulunmuştur.

2005 senesinde Milli Basketbolcularımızdan olan İbrahim Kutluay ile evlenmiştir.İki tane çocuğu bulunan çiftin çocuklarının ismi İrem ve Ömerdir.

Demet Şener Oynadığı Diziler ve Filmler

1995 – Bır Demet Tiyatro
1997 – Böyle mi Olacaktı
1999 – Asansör (Film)
2000 – Aşk Hırsızı
2000 – Golge
2000 – Hemşo (Film)
2002 – Reyting Hamdi

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir