Doç. Dr. Deniz Tansi kimdir, nerelidir, Doç. Dr. Deniz Tansi kaç yaşında, Doç. Dr. Deniz Tansi ne mezunu, ne iş yapıyor, mesleği nedir?

Doç. Dr. Deniz Tansi Kimdir? Deniz Tansi Kaç Yaşında, Nereli?

Gündem ile ilgili programlara konuk olan Doç. Dr. Deniz Tansi kimdir, nerelidir, Doç. Dr. Deniz Tansi kaç yaşında, Doç. Dr. Deniz Tansi ne mezunu, ne iş yapıyor, mesleği nedir? İşte Doç. Dr. Deniz Tansi hakkında detaylar.

Doç. Dr. Deniz Tansi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Deniz Tansi 1971 yılında dünyaya gelmiştir. Deniz Tansi’nin doğum yeri İstanbul’dur. Deniz Tansi 1992 senesinde İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde üniversite eğitimini bitirmiştir. Deniz Tansi, 1997-1999 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini yapmıştır. Deniz Tansi’nin tez başlığı Public Relations Process in the Political Parties’dir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tansi 2000 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı Siyaset ve Sosyal Bilimler Bilim Dalı’nda başladığı doktora eğitimini, 2003 yılında bitirmiştir. Tansi’nin doktora tez konusu, “Türkiye’de 12 Eylül 1980 Sonrası Yazılı Basındaki ‘Türk Milliyetçiliği Söyleminin Milletvekili Genel Seçimlerine Etkisi”dir. Deniz Tansi, akademik kariyerine başlamadan önce 1993-1994 yılları arasında TBMM’de milletvekili danışmanlığı, 1994-1997 yılları arasında da çeşitli özel okullarda halkla ilişkiler müdürlüğü görevlerini gerçekleştirmiştir. 1997-2005 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde akademik yaşamını sürdürmüştür.

Deniz Tansi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir