Dicle Nur Babat Kimdir? Nereli Boyu Kilosu Kaç?

Dicle Nur Babat Kimdir?

Fenerbahçe Voleybol takımının hırslı oyuncularından biri olan ve çok sayıda Voleybol takımında forma giymiş Dicle Nur Babat kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaçtır? detaylı bilgileri ve tüm cevapları konumuzda bulabilirsiniz.

Dicle Nur Babat Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

15 Eylül 1992 tarihinde Kırklareli’nin Vize ilçesinde doğan Dicle Nur Babat, aslen ise Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesindendir. Voleybol oynamaya Eczacıbaşı ile başlamış olan isim arkasından Vakıfbank Takımına transfer olmuş ve kariyerini bir müddet burada sürdürmüştür.

2011 tarihinde Nilüfer Belediyesi takımında Voleybol oynamaya devam etmiş olan isim, ardından ise Beşiktaş Voleybol takımına transfer olarak spor yaşamına devam etmiştir. Beşiktaş takımında lig Altıncılığı yaşamış olan isim Play-off mücadelerine katılmış fakat Play-off mücadelesinde Galatasaray Daikin Voleybol takımına yenilmiştir.

2013-2014 sezonlarında Beşiktaş Voleybol takımında sergilediği performans ile sözleşmesinin uzatılmasını sağlayan isim, 2015 tarihinde ise Fenerbahçe Voleybol takımı ile sözleşme imzalayarak Fenerbahçe Voleybol takımında oynamaya başlamıştır.kimdirkim.com Fenerbahçe’de oynadığı ilk sezonda Türkiye Süper Kupası ile Türkiye Ligi şampiyonluğunun sevincini yaşamış olan isim ilk sezonda büyük başarı elde etmiştir.

Halen Fenerbahçe takımının formasını giymekte olan başarılı voleybolcu ayrıca Milli Takımımızda da forma giymektedir.

Dicle Nur Babat Boyu Kaç?

Dicle Nur Babat 1.91 boyundadır.

Dicle Nur Babat Kaç Kilo?

Dicle Nur Babat 77 kilodur.

Dicle Nur Babat Hangi Burç?

Dicle Nur Babat Başak burcudur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.