Dicle Nur Babat Kimdir? Nereli Boyu Kilosu Kaç?

Dicle Nur Babat Kimdir?

Fenerbahçe Voleybol takımının hırslı oyuncularından biri olan ve çok sayıda Voleybol takımında forma giymiş Dicle Nur Babat kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaçtır? detaylı bilgileri ve tüm cevapları konumuzda bulabilirsiniz.

Dicle Nur Babat Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

15 Eylül 1992 tarihinde Kırklareli’nin Vize ilçesinde doğan Dicle Nur Babat, aslen ise Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesindendir. Voleybol oynamaya Eczacıbaşı ile başlamış olan isim arkasından Vakıfbank Takımına transfer olmuş ve kariyerini bir müddet burada sürdürmüştür.

2011 tarihinde Nilüfer Belediyesi takımında Voleybol oynamaya devam etmiş olan isim, ardından ise Beşiktaş Voleybol takımına transfer olarak spor yaşamına devam etmiştir. Beşiktaş takımında lig Altıncılığı yaşamış olan isim Play-off mücadelerine katılmış fakat Play-off mücadelesinde Galatasaray Daikin Voleybol takımına yenilmiştir.

2013-2014 sezonlarında Beşiktaş Voleybol takımında sergilediği performans ile sözleşmesinin uzatılmasını sağlayan isim, 2015 tarihinde ise Fenerbahçe Voleybol takımı ile sözleşme imzalayarak Fenerbahçe Voleybol takımında oynamaya başlamıştır.kimdirkim.com Fenerbahçe’de oynadığı ilk sezonda Türkiye Süper Kupası ile Türkiye Ligi şampiyonluğunun sevincini yaşamış olan isim ilk sezonda büyük başarı elde etmiştir.

Halen Fenerbahçe takımının formasını giymekte olan başarılı voleybolcu ayrıca Milli Takımımızda da forma giymektedir.

Dicle Nur Babat Boyu Kaç?

Dicle Nur Babat 1.91 boyundadır.

Dicle Nur Babat Kaç Kilo?

Dicle Nur Babat 77 kilodur.

Dicle Nur Babat Hangi Burç?

Dicle Nur Babat Başak burcudur.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir