Doğukan Dudaroğlu Nişan
Alara Mildon - Doğukan Dudaroğlu Nişanı

Alara Mildon ve Doğukan Dudaroğlu Nişanı

Fatoş Mildon ve Mert Mildon çiftinin kızları Alara Mildon, başarılı ve genç iş insanı Doğukan Dudaroğlu ile 25 Şubat’ta sözlenmişti. 2023 Mayıs’ta da İstanbul’da Raffles Otel’de görkemli bir davetle nişanlandılar.

500’e yakın davetlinin katıldığı masal gibi nişan töreninde ünlü sanatçı Kenan Doğulu da sahneye çıktı. Alara Mildon ile Doğukan Dudaroğlu nişan sonrası aile dostlarının katılımıyla Monaco’da dünya evine girecekler.

Alara Mildon ve Doğukan Dudaroğlu Nişanından Detaylar

Şaşalı bir nişan partisiyle resmen düğün gibi bir nişan yaptılar. 500 kişinin davetli olduğu nişan için Raffles Otel’in balo salonu baştan aşağı süslenmişti. Kenan Doğulu’nun da sahneye çıktığı nişanda herkes çok eğlendi. Herkes “Alara Mildon ile Doğukan Dudaroğlu’nun nişanı böyle olduysa düğünü nasıl olacak acaba?” diye sormaya başladı.

Doğukan Dudaroğlu Nişan
Alara Mildon – Doğukan Dudaroğlu Nişanı

Nişanda kişiye özel menü tasarımından, Kenan Doğulu’nun sahne detaylarına kadar her şey tam anlamıyla mutlu çifti yansıttı. Can Kınalıkaya’nın çektiği şahane karelerle de gecenin detayları ölümsüzleşti. Menüdeki içeceklere sevgili Kenan Doğulu’nun en sevdikleri şarkılarının isimlerini verip sürprizlerinin ipuçlarını vermişlerdi. Kenan Doğulu’nun unutulmaz performansı da nişana katılanları eğlenceye doyurdu.

Doğukan Dudaroğlu, Alara Mildon Nişanı

Doğukan Dudaroğlu hakkında detaylı yazımız için de lütfen bu yazımızı okuyunuz.

Dogukan Dudaroglu
Doğukan Dudaroğlu Linkedin

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir