Ebru Ceylan kimdir, Ebru Ceylan nereli, Ebru Ceylan'ın hayatı, biyografisi, Ebru Ceylan kaç yaşında, Ebru Ceylan evli mi?

Ebru Ceylan Kimdir? Ebru Ceylan Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Senarist ve fotoğraf sanatçısı olan Ebru Ceylan kimdir, Ebru Ceylan nereli, Ebru Ceylan’ın hayatı, biyografisi, Ebru Ceylan kaç yaşında, Ebru Ceylan evli mi? İşte Ebru Ceylan hakkında detaylar.

Ebru Ceylan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Ebru Ceylan 26 Ocak 1976 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1992 yılında Afsad’da fotoğraf çalışmalarına başladı. Kişisel sergilerin yanı sıra çeşitli karma sergilere katıldı ve ödüller aldı.

2001 yılında Marmara Üniversitesi G.S.F Sinema Tv bölümünden mezun oldu. 1998 yılında ilk kısa metrajlı filmi KIYIDA’yı çekti. Bu filmle Cannes Film Festivali yarışmalı ana bölüme seçildi. Aynı filmle çeşitli ulusal ve uluslararası festivallere katılıp çeşitli ödüller aldı.

visum china
visum china

2001-2004 yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi G.S.F Sinema- Tv bölümünde lisans üstü eğitimi gördü. Nuri Bilge Ceylan’ın çeşitli filmlerinde senarist, sanat yönetmeni ve oyuncu olarak görev aldı. İlk kez Uzak filminde küçük bir rol aldığı yönetmen eşi Nuri Bilge Ceylan’ın dördüncü uzun metrajlı filmi İklimler’de başrol oynadı. Yönetmenin bir sonraki filmi Üç Maymun’un ise sanat yönetmenliğini yaptı, hikâyesini yazdı, senaryosuna katkıda bulundu. Halen film ve fotoğraf çalışmalarını sürdürmektedir.

Ebru Ceylan Evli mi?

Ebru Ceylan ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan ile evlidir. Ayaz (2004) adında çocukları vardır.

Ebru Ceylan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.