Eva Longoria kimdir, Eva Longoria nereli, Eva Longoria'nın hayatı, biyografisi, Eva Longoria kaç yaşında, Eva Longoria boyu, kilosu kaç, Eva Longoria'nın özel hayatı, evli mi?

Eva Longoria Kimdir? Eva Longoria Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Eva Longoria hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Eva Longoria kimdir, Eva Longoria nereli, Eva Longoria’nın hayatı, biyografisi, Eva Longoria kaç yaşında, Eva Longoria boyu, kilosu kaç, Eva Longoria’nın özel hayatı, evli mi? İşte Eva Longoria hakkında detaylar.

Eva Longoria Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Eva Longoria, Amerikalı bir aktris, yönetmen, yapımcı ve aktivisttir. 15 Mart 1975 tarihinde Corpus Christi, Teksas’ta doğmuştur.

Longoria’nın oyunculuk kariyeri, “The Young and the Restless” adlı televizyon dizisinde canlandırdığı karakter olan Isabella Brana ile başlamıştır. Ancak çıkışını, 2004-2012 yılları arasında yayınlanan ve büyük bir başarı elde eden “Desperate Housewives” dizisinde Gabrielle Solis karakterini canlandırarak yapmıştır. Bu rolüyle tanınmış ve birçok ödül kazanmıştır.

Eva Longoria, sinema dünyasında da yer almış ve birçok filmde rol almıştır. Bazı önemli filmleri arasında “The Sentinel” (2006), “Over Her Dead Body” (2008), “Dora and the Lost City of Gold” (2019) yer almaktadır.

Eva Longoria kimdir, Eva Longoria nereli, Eva Longoria'nın hayatı, biyografisi, Eva Longoria kaç yaşında, Eva Longoria boyu, kilosu kaç, Eva Longoria'nın özel hayatı, evli mi?

Eva Longoria Özel Hayatı

Özel hayatına gelince, Longoria 2002 yılında aktör Tyler Christopher ile evlendi, ancak 2004 yılında boşandı. 2007’de basketbol oyuncusu Tony Parker ile evlendi, ancak 2011’de boşandı. 2016 yılında José Antonio Bastón ile evlendi ve çiftin bir oğlu oldu. 2021’de çift ayrıldı.

Eva Longoria Boyu, Kilosu Kaç?

Eva Longoria’nın boyu yaklaşık olarak 1,57 metredir ve 53 kilo ağırlığındadır.

Eva Longoria Burcu Nedir?

Eva Longoria balık burcudur.

Eva Longoria hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir