Elif Güçkıran Kimdir?

Elif Güçkıran Kimdir?

Fox Tv Günlük dizi bekleyen izleyicilerine müjdeyi vererek yeni bir günlük dizi olan Esaretim Sensin adındaki diziyi duyurdu.Bu yazımızda bu dizinin güzel oyuncuları arasında bulunan Elif Güçkıran kimdir? ile ilgili ayrıntılardan bahsedeceğiz.

Elif Güçkıran Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Şuan da 28 yaşında olan Elif Güçkıran Ankaralı bir oyuncudur.Doğmuş olduğu zaman tamda yeniyıla girdiğimiz ilk saatlerdir.Ankara’da geçirmiş olduğu uzun senelerin ardından eğitim hayatını devam ettirebilmek amacıyla İzmir’e gitmiştir.izmir’de Ege Üniversitesi’nin Fizik bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.70 cm olan oyuncu 1989’ludur.

Ünlü oyuncu Üniversite sıralarında eğitim gördüğü sırada oyunculuk yapmaya başlamıştır.Çok genç yaşla beraber girmiş olduğu bu oyunculuğu daha geliştirmek ve kendini daha fazla göstermek amacıyla okulun bitmesinle beraber İstanbul ilimize gitmiştir.Burada dizi oyunculuğu yapmaya başlamış ve Derin Sular dizisinle önemli bir deneyim kazanmıştır.Diziden sonra ise ilk sinema oyunculuğunu elde etmeyi başarmıştır.İlk oynamış olduğu filmin ismi Demir Atlı Gringo adındaki filmdir.Ardından yine bir başka bir sinemada yer alan oyuncu bu filmde başrol oyuncusu olarak sinema severlerin karşısına çıkmıştır.Oynamış olduğu ikinci film Elveda Hüzün filmidir.

Reklam yapımlarında da oynamış olan güzel oyuncu Doğa Sigorta reklamında yer almıştır.En son olarak Fox Tv’nin hergün yayınlanan günlük dizisi Esaretim Sensin dizisinde oynamaktadır.

Elif Güçkıran Oynadığı Diziler ve Filmler

– Derin Sular
– Demir Atlı Grıngo (Film)
– Elveda Hüzün (Film)
– Reis (Film)
– Esaretim SensinBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın