Elif Güçkıran Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Elif Güçkıran Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Fox Tv’nin günlük dizilerinden biri olmuş Esaretim Sensin isimli dizide kendini göstererek dizinin güzel oyuncuları arasında bulunmuş ve dizinin arkasından acaba hangi yeni dizide olacak? sorusunu sorduğumuz Elif Güçkıran kimdir? ile ilgili ayrıntılardan bahsedeceğiz.

Elif Güçkıran Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

1989’lu olan Elif Güçkıran Ankaralı bir oyuncudur.Doğmuş olduğu zaman tamda yeniyıla girdiğimiz ilk saatlerdir.Ankara’da geçirmiş olduğu uzun senelerin ardından eğitim hayatını devam ettirebilmek amacıyla İzmir’e gitmiştir.izmir’de Ege Üniversitesi’nin Fizik bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.70 cm olan oyuncu 56 kg’dır.

Ünlü oyuncu Üniversite sıralarında eğitim gördüğü sırada oyunculuk yapmaya başlamıştır.Çok genç yaşla beraber girmiş olduğu bu oyunculuğu daha geliştirmek ve kendini daha fazla göstermek amacıyla okulun bitmesinle beraber İstanbul ilimize gitmiştir.Burada dizi oyunculuğu yapmaya başlamış ve Derin Sular dizisinle önemli bir deneyim kazanmıştır.

visum china
visum china

Diziden sonra ise ilk sinema oyunculuğunu elde etmeyi başarmıştır.İlk oynamış olduğu filmin ismi Demir Atlı Gringo adındaki filmdir.Ardından yine bir başka bir sinemada yer alan oyuncu bu filmde başrol oyuncusu olarak sinema severlerin karşısına çıkmıştır.Oynamış olduğu ikinci film Elveda Hüzün filmidir.

Reklam yapımlarında da oynamış olan güzel oyuncu Doğa Sigorta reklamında yer almıştır.En son olarak Fox Tv’nin hergün yayınlanan günlük dizisi Esaretim Sensin dizisinde oynamıştır.Dizi 55. bölümde yayınını noktalamıştır.

Elif Güçkıran Oynadığı Diziler ve Filmler

– Derin Sular
– Demir Atlı Grıngo (Film)
– Elveda Hüzün (Film)
– Reis (Film)
– Esaretim Sensin

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.