Tolga Mendi Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Tolga Mendi Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Çok fazla dizilerde görmediğimiz ama Yakışıklılığınla beraber kısa süre sonra başlayacak dizinin başrol oyuncusu olarak izleyeceğimiz genç ve aynı zamanda bir çok kızın sosyal medyada takip etmiş olduğu oyuncu Tolga Mendi kimdir? 3. dizisinde rol alacak oyuncunun bakalım özgeçmişi nasıl?

Tolga Mendi Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç?

Yakışıklı isim Tolga Mendi, 23.03.1993’lü olan İzmirli bir oyuncudur.İzmir’de bulunduğu yıllar içerisinde okula başlamış ve lise bitiminin sonrasında daha yoğun bir şekilde oyunculuğa yönelmiştir.Okul zamanlarındayken profesyonel anlamda olmasa da bir süre oyunculuk yapmaya başlamıştır.Okul içerisinde bazı tiyatro oyunlarında yer almaya başlamasının ardından kendini zaman içerisinde daha fazla geliştirmiş ve bu mesleği gerçekten yapabilecek biri olmuştur.Boyu 1,84 olan oyuncu 76 kilodadır.

Profesyonel olarak 2015’de ilk kez dizi izleyicilerinle buluşmuş olan oyuncu o sene içerisinde Acı Aşk isimli dizide rol almıştır.Bu dizi ile ilk kez herkesin görmüş olduğu oyuncu yakışıklılığınla çok fazla önemsenmiştir.

visum china
visum china

Acı Aşk dizisinin ardından Rüzgarın Kalbi dizisine sonradan dahil olmuş ve orada çok başarılı bir Aşçıyı canlandırmıştır.Dizi mükemmel bir reyting alarak her hafta birinci olmuş fakat ardından gün değiştirmesinle beraber büyük bir düşüş yaşamıştır.Sonrasında da dizi final yaparak izleyicisine veda etmiştir.

Son olarak Yeni Gelin dizisinin başrolünde gördüğümüz oyuncu ilk başrol oyunculuğu deneyimi yaşamıştır.

Oyuncunun ilgi alanı ise fitness ve sinemadır.

Tolga Mendi Oynadığı Diziler

2017 – Yeni Gelin
2016 – Rüzgarın Kalbi
2015 – Acı Aşk

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.