Emre Çolak Kimdir?

Emre Çolak Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Galatasaray’ın yıldız futbolcularından biri olan genç yaşına rağmen harika performans çizen Futbolcu Emre Çolak kimdir nereli kaç yaşında?

Emre Çolak Kimdir?

Emre Çolak, 20 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Aslen Ordulu bir futbolcudur.Birçok alanda top oynamıştır.Orta Saha tam ortası, Orta Saha Forvet Arkası ve Orta Saha Sol kanat görevlerinde başarıyla bulunmuştur.Boyu 1.72 cmdir.

Futbol yaşantısına Atışalanıspor takımının alt yapısı ile başlamış ve ardından Galatasaray alt yapısına transfer edilmiştir.Galatasaray Alt yapısında oynarken başarılı bir performans göstermiş ve 3 yıl olarak Profesyonel olduğunda kendisinle anlaşma yapılmıştır.Oldukca iyi bir yetenek olan Futbolcu ilerleyen yıllarda Avrupa’nın birçok takımından teklifler alabilir.Galatasaray Teknik adam değişikliği sonrası oldukça kendine kadroda fazlaca yer bulmuş oynadığı maçlarda güzel maçlar çıkarmıştır.

2009 tarihinde Galatasaray’ın yaz kampına katılmasınla beraber bir nevi şans ayağına gelmiştir.A Takımda oynadığı ilk resmi maç 2010 tarihinde Denizli Belediyespor’u Galatasaray’ın 5-1 yendiği maç olmuştur.Bu maçta oyuna sonradan dahil olmuş ve A takımda ilk maçı olmasına rağmen 2 gol birden atmıştır.2010 sezonundan itibaren Ordu Plaka numarası olan 52 numaralı formayı giymiştir.

2 defa U-15, 22 kez U-16, 31 kez U-17, olmak üzere toplam 55 defa Milli takım forması giyme şansı yakaladı.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.