Vildan Atasever Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Vildan Atasever Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Güzel ve aynı zamanda oyunculuğu beğenilen başarılı bir isim Vildan Atasever kimdir kaç yaşında nereli? işte öğrenmek isteyenler için yanıtları.

Vildan Atasever Kimdir? Hayatı

Vildan Atasever, 26 Temmuz 1981 tarihinde Bursa’da doğmuştur.Aslen Erzurumludur ve 5 kardeştir.Diğer kardeşleri erkektir.Babası Polis Memuru annesi ev hanımıdır.Öğrenim hayatının ilk etabını Bahçelievler Gürsoy Koleji’nde bitirmiştir.Ünlü bir oyuncu olmak istediği küçük yaşlardan itibaren biliniyordu.15 yaşında olduğu sıralarda Tiyatrolarda oyunculuk yapmıştır.Lise bitimi sonrası AçıkÖğretime kayıt oldu ve bu sırada Dj’lik ve Vjlik yapmıştır.Boyu 1.62’dir.

Tiyatro konusunda ünlü isimlerden biri olan Çetin Etili ile tanışması onun hayatında önemli bir değişiklik olmasına neden olmuştur.Onun sayesinde tiyatro konusunda kendini geliştirmiştir.

Kurtlar Vadisi isimli çok sevilen ve çok önemli reytingler yakalamış dizide Nazlı Bekiroğlu karakterini canlandırarak dizide oynamıştır.Bu dizi içersinde Hüsrev Ağa karakterinin kızı rolünü canlandırmıştır.En büyük kendini göstermesini sağlayan dizi ise Kadın İsterse isimli dizi ile gerçekleşmiştir.Bu dizide Hülya Avşar ile beraber rol almış ve bu dizide Hülya Avşar’ın kızı Buket karakterini oynamıştır.

İlk defa bir sinema filmi ile ekranlara gelmesi ise İki Genç Kız isimli sinema filminle olmuştur.Vildan Atasever önemli oyuncuların yer aldığı bu filmde Altın Portakal ödülü almaya layık görüldü.Bu filmde sınıfını geçmeye çalışan bir kızı canlandırmıştır.En iyi kadın Oyuncu rolünüde bu film sayesinde aldı.Kendisinin bu kadar başarılı olmasında Hülya Avşar’ın payının olduğunu belirtmiştir.

Nejat işler, Melisa Sözen gibi önemli oyuncularla beraber aynı rolde Bıçak Sırtı isimli dizide oynamıştır.Ayrıca o diziden sonra Gece sesleri isimli dizidede rol almıştır.

vildan-atasever-biyografi

Vildan Atasever Evli mi? Ünlü oyuncu iki defa evlenmiştir.Birinci evliliği 2001 tarihinde Gazeteci olan Taylan Kılınç ile olmuştur ve 2007 tarihinde ayrılmışlardır.İkinci evliliği ise 10 Nisan 2010 tarihinde Oyuncu İsmail Hacıoğlu olmuştur ve 21 Ocak 2015 tarihinde boşanmışlardır.

Vildan Atasever Oynadığı Dizi ve Filmler

2003 Kurtlar Vadisi
2004 Azize
2004 Kadın İsterse
2005 Plajda Kız Tavlama Kılavuzu
2005 İki Genç Kız
2006 Kader
2007 Yaralı Yürek
2007 Bıçak Sırtı
2008 Gece Sesleri
2008 Osmanlı Cumhuriyeti
2009 Samanyolu
2011 Başrolde Aşk
2014 Gece
2017 Klavye Delıkanlıları
2019 Bır Dilek Tut

Vildan Atasever kimdir nereli kaç yaşında biyografisinden kısaca bahsettik.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın