Tuğçe Özbudak Kimdir?

Tuğçe Özbudak Kimdir?

Ekranların en beğenilen Sunucularından biri olan Güzelliğinle özellikle birçok kişi tarafından beğenilen Ünlü Sunucu aynı zamanda oyuncu olan Tuğçe Özbudak Kimdir?

Tuğçe Özbudak Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Tuğçe Özbudak kimdir, Ünlü Sunucu 1982 tarihinde Başkent Ankara’da doğmuş bir sunucumuzdur.Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünü başarı ile bitirip ardından televizyon ekranlarında dizi oyunculuğu ve program sunuculuğu yapmıştır.Ekranların sevilen kişilerinden biridir.

Ünlü Sunucunun boyu kaç cm? boyu 1.65 cm dir.Kilosu ise 57-58 kilodur.

Atv ekranlarında yayınlanmış son derece başarılı bir dizi olan Adanalı dizisinde rol almıştır.Bu dizide Pınar rolünle ekranlara gelmiş ve iyi bir performans göstermiştir.Güzelliği ile aranan isimlerden biri oldu.Bu diziyle beraber kendinide tanıtma imkanı bulmuştur.

2015 tarihinde Ali Sunal, Sinem Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı Yusuf ve Yusuf isimli sinema filminde rol almıştır.

Tuğçe Özbudak Oynadığı Dizi ve Filmler Şöyle:

El Gibi
Kuzey Rüzgarı
Memur Muzaffer
Kod Adı Kaos, Aloya
Kod Adı Başak
Son Ders Aşk
Üniversite,
Kanımdaki Barut
Adanalı

Program Sunuculuğu Yaptığı Programlar

Gecenin Yıldızları
Pasaport

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın