Ezgi Çelik Kimdir Hayatı Özgeçmişi

Ezgi Çelik Kimdir?

Güzellikle, oyunculuk birleştiği zaman gerçekten ünlüler çok daha fazla beğenilen kişilerden biri oluyor.İşte böyle bir ünlü olan hem güzelliği hemde oyunculuğu ile dikkat çeken Ezgi Çelik kimdir? bu biyografimizle oyuncuyu tanımaya hazır olun.

Ezgi Çelik Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Güzel isim Ezgi Çelik hayata 1984 yılında merhaba demiş bir ünlüdür.İstanbul’da demiş olduğu hayatı burada uzun yıllardır sürdürmekte ve 12 yaşından itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır.İlkokula yeni başlamış olduğu 7 yaşında ilk olarak oyunculuk eğitimi almış olan güzel isim ayrıca yazılmış olduğu tiyatro ile beraber kendini o dönemlerden itibaren yetiştirmiştir.Çok ufak yaşlardan beri oyunculuğu isteyen ünlü isim bu hedefini tutturmuştur.Boyu 1.70 cm’dir.

İlk kez tiyatrolarda oyunculuk yapmaya başlamış olan isim ardından ise kariyerini dizi ve filmlerle devam ettirmiştir.Küçük yaşlarda bir çok eğitim almış olan isim oyunculuk dışında piyano ile de ilgilenmiş ve piyano dersi almıştır.Çok uzun zamandır oyunculukta bulunan isim Üniversite eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi’nde okuyarak tamamlamıştır.Burada Tiyatro üzerine eğitim almış olan isim ardından ise 1992 tarihinde rol almış olduğu sinema ile oyunculuğa başlamıştır.

Oynamış olduğu projelerinin hepsinin birbirinden değerli olduğunu belirtmiş olan güzel oyuncu rol aldıkça oyunculukta kendini daha da iyi hissetmektedir.

En son olarak Söz dizisinin kadrosuna girmiş olan isim bu dizide Yüzbaşı rolünü canlandırmaktadır.

Ezgi Çelik Oynadığı Diziler ve Filmler

2017 – Söz
2017 – Dayan Yureğim
2015 – Bir Çocuk Sevdım
2013 – Mavı Rıng (Film)
2013 – Ben de Özledim
2012 – Subat
2008 – Gurbet Kuşları
2008 – Asi
2007 – Kar Yilan
1992 – Düş Gezginleri (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.