İvana Sert Kimdir Hayatı Biyografisi

İvana Sert Kimdir?

Güzelliğinle Türkiye’de ve Dünya’da çok beğenilen isimlerden biri olan son zamanlarda Juri üyeliği ve sunmuş olduğu programla ekranlarda yer alan güzel isim İvana Sert kimdir? güzel ismin özgeçmişini sizlere aktarıyoruz.

İvana Sert Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Ünlü kişi İvana Sert 1981 senesinde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Türkiye’den çok uzak bir ülke olan Sırbistan’da doğmuş olan güzel isim burada yapılmış olan güzellik yarışmasına katılmış ve yarışmanın 1. olmuştur.Ardından Yugoslavya’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve en son olarak ise Türkiye’de düzenlenmiş yarışmadan teklif alarak Türkiye’ye gelmesi istenir.Bu sayede kısa sürede tanınır ve güzelliğinle dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.Boyu 1.68 cm olan güzel isim aynı zamanda eski mankenlerdendir.

15-16 yaşına kadar daha cok müzik ve spor ile ilgilenmiş olan güzel isim ardından ise annesinin desteğiyle beraber güzellik yarışmasına katılmıştır.Güzellik yarışmasının ardından hayatının en önemli dönüm noktalarını yaşamış olan isim bir nevi hayatınında değişmesinle daha popüler bir isim olmuş ve maddi anlamda da çok iyi bir düzeye gelmiştir.

Çocukluk zamanlarında ailesinin maddi durumu çok fazla olmamasına rağmen ailesi onun müzikle ilgilenmesinden memnun olmuş ve babası ona piyano almıştır.O Yaşlarda bir çok ödüller alarak ailesine layık olan isim ardından ise yavaş yavaş ünlü bir kişi olmayı başarmıştır.

İstanbul’da açmış olduğu mağaza ile bir süre sonra Ticarete atılmış olan güzel isim çok sayıda Ünlü markayı mağazasında barındırmaktadır.

İvana Sert İlk olarak Ne Giysem isimli yarışma ile kameraların önünde yer almış ve burada Juri üyeliği yapmıştır.

2012 tarihinde reklam filminde rol alan isim Daikin firmasına ait Klima reklamlarında rol almıştır.

En son olarak ise Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Alışveriş Melekleri adındaki programda sunuculuk yapmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir Yorum

  1. Çok güzel bir kadın gerçekten İvana Sert ekranlarda hep olsun hatta dizilerde de oynasa keşke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.