Sarp Can Köroğlu Kimdir Hayatı Biyografisi

Sarp Can Köroğlu Kimdir?

Oynamış olduğu çok sayıda dizide iyi bir performans çizerek oyunculuk konusunda kendini çoktan ispatlamış yakışıklılığı ile de bir çok genç kız tarafından beğenilen ünlülerden Sarp Can Köroğlu kimdir? bu biyografimiz ile beraber sizlerde yakışıklı ismi daha fazla tanıyacaksınız.

Sarp Can Köroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ünlü isim Sarp Can Köroğlu 23 Eylül 1990 senesinde hayata gözlerini açmış bir ünlüdür.Bolulu olan isim okulada burada başlamış ve çeşitli eğitimler sonrasında Üniversite okumak amacıyla Mimar Sinan Üniversitesi’ne gitmiştir.Burada Arkeoloji Bölümü okumuş oyuncu mezun olmasının ardından ise oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

İlk olarak Akademi 35 Buçuk’ta eğitim almaya başlamış olan oyuncu burada gayet güzel ve yeterli bir eğitim alarak bir çok oyuncu gibi kendini hazırlamıştır.

2010 tarihinde Elde Var Hayat isimli dizide rol alarak oyunculuğa başlamış olan yakışıklı isim ardından ise 2012 tarihinde Adını Feriha Koydum isimli dizide rol almıştır.Başarılı ekran yapımlarında rol almış olan isim sonrasında ise Kurt Seyit ve Şura dizisinde oynamıştır.Bu dizide önemli bir çıkış göstermiş olan oyuncu 2 sezon süresince kadroda yer almıştır.

2016’da Hayatımın Aşkı adındaki dizide rol alan oyuncu en son olarak Çukurdere dizisinin kadrosunda gözükmektedir.

Her zaman herşeyin en iyisini istediğini belirtmiş olan oyuncu bu huyunu bazen cok sevdiğini bazende hiç sevmediğini söylemiştir.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Elde Var Hayat
2012 – Adını Feriha Koydum
2014 – Kurt Seyit ve Sura
2015 – Guneşin Kızları
2016 – Paramparça
2017 – Damat Takımı (Film)
2017 – Çukurdere

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.