Faydalı Araç Videoları

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Otomobil kullanırken kendi güvenliğimizi düşündüğümüz kadar, yayaların ve diğer araç sürücülerin de güvenliğini düşünmeliyiz. Araçta aynaların kör noktalarını fark etmeden tutun da, hızlı giderken lastik patlarsa ne yapılmalı gibi bir çok detay konu var.

Sizler için trafikte güvenli sürüş ve ekonomik sürüş videolarını bu yazımızda toplamaya başladık. “Trafik Hayattır” sloganıyla yayınlanan bu faydalı videolar için de hazırlayanlara, anlatanlara ve yayınlayanlara binlerce teşekkürler.

Umarız trafikte olan herkes bu videoları izler ve güvenli yollarda hayatlarımıza devam ederiz.

visum china
visum china

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Sürüş halindeyken bir anda yanınzda oturan sürücü bayılsa, ne yapardınız? Bu videoyu izleyip, neleri hangi sırada yapmak gerek öğrenmek lazım ki başımıza gelirse soğukkanlılıkla bunları sırayla uygulayalım.

Araçlarda Kör Nokta Nasıl Tespit Edilir Videosu

Bu videoyu izledikten sonra kör noktaları es geçmememinizi öneririrz. Hatta son model araçlarda kör noktayı gösteren aynalar ve apartlar kullanılıyor.

Hızlı Giderken Aracın Lastiği Patlarsa Ne Yaparsın?

Hızlı gitmek her zaman risklidir. Belli bir hız limitinde giderken aracın lastiği patlarsa asla panik yapmayın. Aracınızın dörtlü ikaz lambalarını yakın. Güvenliğinizi sağladığınızdan emin olduktan sonra yumuşak adımlarla frene basmaya başlayın.

Trafikte İşaretleri ve Anlamları Videosu

Tüm bu işaret levhlarını bilirseniz trafikte daha rahat edersiniz.

Ekonomik Sürüş Teknikleri Videosu

Ekonomik sürüş hem sizin cebinizi korur hem de dünyayı ve çevreyi. Ne kadar az tüketirsek daha sağlıklı bir dünyada yaşamaya devam ederiz.

Dönel Kavşakta Geçiş Üstünlüğü Videosu

Dönel kavşağı, kimileri döner kavşak diye bilir ama doğrusu dönel kavşaktır. Dönel kavşakta nasıl dönülür, öncelik kimdedir herkesin bilmesi lazım ki trafik o noktalarda kilitlenmesin veya istenmeyen kazalar yaşanmasın.

Kavşaklara Nasıl Girmeliyiz Videosu

Kavşaklara güvenli giriş önemlidir. Manuel araçlarda vites, debriyaj ve direksiyon hakimeyetini sağlamak için ne yapmalı.

Alkol Sürücüyü Nasıl Etkiler Videosu

Alkollü araç kullanmak sürüş sırasında sizi nasıl zor duruma sokar videoda görmüşsünüzdür. Bu sebeple alkollü iken araç kullanmayın veya sevdiklerinizin alkollü araç kullanmsına izin vermeyin.

 

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.