Gökçe Eyüboğlu Kimdir? Nereli Boyu Kilosu Kaç?

Gökçe Eyüboğlu Kimdir?

Kadın dizisinde gerçekleştirmiş olduğu oyunculuk ile birlikte çok daha fazla kişi tarafından hayatı merak edilmeye başlanmış oyuncu Gökçe Eyüboğlu kimdir? yaşı kaç, nereli, boyu ve kilosu kaçtır? bütün yanıtlarını güncel biçimde yazımızda okuyabilirsiniz. Son günlerde Zümrüdüanka dizisinde rol almaktadır.

Gökçe Eyüboğlu Biyografisi

1 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğan Gökçe Eyüboğlu, 1.72 metre boyunda, 55 kilo ve Aslan burcudur. Üniversiteyi Kamu Yönetimi bölümünde bitirmiş olan isim 2009 tarihinde almış olduğu oyunculuk eğitimlerinin ardından kendini oyunculuk mesleğinin içinde bulmuştur.

Oyunculuk dışında seslendirme ve diksiyon dersleride alan güzel isim Akademi 35,5 Sanat Evi mezunlarından biridir.

Oyunculuğa 2013 yılında “Turkcell Anneler Günü” reklamında oynayarak başlayan isim, ardından ise “Yalan Dünya” dizisinin 3. sezonunda diziye dahil olmuştur.kimdirkim-com Bu dizi sonrası “Kadın İşi:Banka Soygunu” isimli filmde yer alan güzel oyuncu bu filmde Nermin karakterini canlandırmıştır.

2014 yılında “Tchibo” ve “Migros” reklamı, 2017 yılında “Lg Viral” ve “Opet” reklamı oyuncunun rol aldığı diğer reklamlardır.

2017 yılından itibaren “Kadın” dizisinde bulunan oyuncu, bu dizide Ceyda karakterini oynadı.

2020 yılında da FOX TV’de yayınlana Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterini oynamaktadır.

Gökçe Eyüboğlu kimdir
Gökçe Eyüboğlu

Gökçe Eyüboğlu Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2014 – Kadın Işı Banka Soygunu (Film)
2016 – İmkansız Olasılık (Tv Filmi)
2017 – Batlır (Film)
2017 – Kadın (Ceyda)
2018 – Kayhan (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.