Fırat Sobutay Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli

Fırat Sobutay Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sosyal medyanın ve Youtube’da popüler renkli kişilerinden Fırat Sobutay hakkında merak edilenleri ve Fırat Sobutay kimdir, Fırat Sobutay hayatı, Fırat Sobutay biyografisi, Fırat Sobutay kaç yaşında, Fırat Sobutay nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fırat Sobutay Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli

Fırat Sobutay’ın kaç yaşında diye merak ediyorsanız 14 Ağustos 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Fırat Sobutay’ın doğum yeri Adana ilidir. Fırat Sobutay sosyal medyada paylaştığı içeriklerde Adanalı olduğunu vurgulamaktadır. Fırat Sobutay Haliç Üniversitesi Türk Müziği Bölümünü tamamlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı’nda tiyatro eğitimi almıştır. Fırat Sobutay evli ve eşinin adı Sezgi’dir. Fırat Sobutay’ın kızının ismi Pera’dır. Paylaştığı birçok içerikte kızı ve eşine yer vermektedir.

Fırat Sobutay’ın Kariyeri

Fırat Sobutay bir çok dizi ve filmlerde yer aldı. Fakat popülerliğini Youtube üzerinde kanalları bulunan Mediacraft ekibine katılarak kazandı. Mediacraft kanalları olan Yap Yap ve Oha Diyorum gibi ilgiyle takip edilen kanallarda videolarda yer aldı. Burada bir çok başarılı işe imza attı. 2017 yılında Fırat Sobutay Oha diyorum filminde yer aldı. Bu filmde Alper Rende, Melih Abuaf ve Bahar Şahin ile beraber rol aldı. Fırat Sobutay 2018 yılında kendi adıyla bir Youtube kanalı açtı. Ayrıca kendi kanalında paylaşımlar yapmaya devam etti. Daha sonra Mediacraft ekibinden ayrılarak kendi kanalında içerik yaratmaya devam etmektedir. Fırat Sobutay Youtube kanalında 1 milyondan fazla aboneye sahiptir.

Fırat Sobutay kimdir, Fırat Sobutay hayatı, Fırat Sobutay biyografisi, Fırat Sobutay kaç yaşında, Fırat Sobutay nereli

Fırat Sobutay Oynadığı Dizi ve Filmler

  • 2010 – Prensesin Uykusu
  • 2011 – Keşanlı Ali Destanı
  • 2011 – Aşk ve Devrim
  • 2011 – Saklı Hayatlar
  • 2013 – Emret Komutanım Yeniden
  • 2014 – Sabit Kanca 2
  • 2017 – Oha Diyorum
  • 2020 – Sabit Kanca 3: Son Soru
  • 2020 – Feride

Fırat Sobutay kimdir, Fırat Sobutay hayatı, Fırat Sobutay biyografisi, Fırat Sobutay kaç yaşında, Fırat Sobutay nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını derledik. Fırat Sobutay ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir