Feyyaz Duman Kimdir Hayatı Biyografisi

Feyyaz Duman Kimdir?

Son olarak Fox Tv’nin Kadın dizisinde rol alarak iyi bir grafik çizen, daha çok filmlerde oyunculuğunu izlemiş olduğumuz ünlü isim Feyyaz Duman kimdir? biyografisinle beraber yakışıklı oyuncuyu daha net şekilde tanıyabileceksiniz.

Feyyaz Duman Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Hayatı

Ünlü isim Feyyaz Duman, 1982’li olan Mardinli bir oyuncudur.Başarılı ismin çocukluk zamanları Güneydoğu Bölgemizin Mardin ilinde geçmiştir.Genel olarak iyi bir eğitim almış olan isim İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur.Üniversite bitmesinin ardından Amerika’ya gitmiş ve burada toplam beş yıl kalarak çeşitlik oyunculuk eğitimleri ve dans eğitimleri almıştır.

2000 senesinde yer almış olduğu filmle beraber oyunculuğa başlamış olan ünlü isim ilk olarak Fotoğraf adındaki filmde rol almıştır.Bu filmin ardından uzunca süre oyunculuk yapmayan isim 2013 tarihinle beraber tekrar oyunculuğa dönmüştür.Tatlı Biber Diyarım filmi oyuncunun 2. rol almış olduğu film olmuştur.

2014’de önemli bir çıkışa imza atmış olan oyuncu rol almış olduğu Annemin Şarkısı adındaki filmde göstermiş olduğu harika grafikle beraber Uluslarası Altın Portakal Film Festivali tarafından kendisine en iyi erkek oyuncu ödülü verilmiştir.

Ünlü oyuncu şu sıralarda Fox Tv ekranlarında yer alan Kadın isimli dizi ile ekranlarda yer almayı sürdürmektedir.

Feyyaz Duman Oynadığı Diziler ve Filmler

2001 – Fotoğraf (Film)
2013 – Tatli Biber Diyarım (Film)
2014 – Annemin Şarkısı (Film)
2014 – Mardan (Film)
2017 – Zagros (Film)
2017 – Kadın (Dizi)
2017 – Zor Bir Karar (Film)
2018 – Yıkıntılar Arasında (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir