Feyyaz Duman Kimdir?

Feyyaz Duman Kimdir?

Son olarak Fox Tv’nin Kadın dizisinde rol alarak iyi bir grafik çizen, daha çok filmlerde oyunculuğunu izlemiş olduğumuz ünlü isim Feyyaz Duman kimdir? biyografisinle beraber yakışıklı oyuncuyu daha net şekilde tanıyabileceksiniz.

Feyyaz Duman Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Hayatı

Ünlü isim Feyyaz Duman, 1982’li olan Mardinli bir oyuncudur.Başarılı ismin çocukluk zamanları Güneydoğu Bölgemizin Mardin ilinde geçmiştir.Genel olarak iyi bir eğitim almış olan isim İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur.Üniversite bitmesinin ardından Amerika’ya gitmiş ve burada toplam beş yıl kalarak çeşitlik oyunculuk eğitimleri ve dans eğitimleri almıştır.

2000 senesinde yer almış olduğu filmle beraber oyunculuğa başlamış olan ünlü isim ilk olarak Fotoğraf adındaki filmde rol almıştır.Bu filmin ardından uzunca süre oyunculuk yapmayan isim 2013 tarihinle beraber tekrar oyunculuğa dönmüştür.Tatlı Biber Diyarım filmi oyuncunun 2. rol almış olduğu film olmuştur.

2014’de önemli bir çıkışa imza atmış olan oyuncu rol almış olduğu Annemin Şarkısı adındaki filmde göstermiş olduğu harika grafikle beraber Uluslarası Altın Portakal Film Festivali tarafından kendisine en iyi erkek oyuncu ödülü verilmiştir.

Ünlü oyuncu şu sıralarda Fox Tv ekranlarında yer alan Kadın isimli dizi ile ekranlarda yer almayı sürdürmektedir.

Feyyaz Duman Oynadığı Diziler ve Filmler

2001 – Fotoğraf (Film)
2013 – Tatli Biber Diyarım (Film)
2014 – Annemin Şarkısı (Film)
2014 – Mardan (Film)
2017 – Zagros (Film)
2017 – Kadın (Dizi)
2017 – Zor Bir Karar (Film)
2018 – Yıkıntılar Arasında (Film)

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın