Feyyaz Duman Kimdir Hayatı Biyografisi

Feyyaz Duman Kimdir?

Ay Yapım, duygu dolu yeni bir projeyi izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Proje ve senaryo tasarımının Ahmet Katıksız’a, senaryosunun Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’a ait olduğu dizinin yönetmenliğini Gökçen Usta üstleniyor.

Merakla beklenen projenin teaser’ı bir çocuğun rüyasından açılırken teaser’daki “Umut, her zaman bir yolunu bulur, kayadan fışkıran bir çiçek gibi…” sözleri dizinin seyirciye etkileyici bir umut hikayesi aktaracağının sinyallerini verdi.

Oğlum Dizisi Tuğrul Kimdir?

Tuğrul hayatının bütün merkezinde kendisi olan bencil bir adamdır. Dış görünüşüne oldukça önem verir fiziksel olarak son derece bakımlıdır ve jilet gibi giyinir. Onun için önemli biri olmak ve güçlü olmak her şeyden önemlidir bu yüzden işini ve kariyerini hayatının merkezine koyar. Bu motivasyonu sebebiyle Tuğrul, karısını görmezden gelen bir eş, çocuğunu ihmal eden bir babadır.

Oğlum dizisi oyuncuları izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Songül Öden, Kubilay Aka, Nihal Yalçın, Canan Ergüder gibi birçok isim Oğlum dizisi oyuncu kadrosunda yer alıyor. Oğlum dizisinde Tuğrul karakterini oynayan Feyyaz Duman’ın hayatını, biyografisini derledik. Feyyaz Duman kimdir, nerelidir, Feyyaz Duman kaç yaşında, Feyyaz Duman boyu, kilosu kaç, Feyyaz Duman evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Feyyaz Duman hakkında detaylar.

Feyyaz Duman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Feyyaz Duman 15 Haziran 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Feyyaz Duman aslen Mardinli’dir. Başarılı ismin çocukluk zamanları Mardin ilinde geçmiştir. Genel olarak iyi bir eğitim almış olan isim İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur. Üniversite bitmesinin ardından Amerika’ya gitmiş ve burada toplam beş yıl kalarak çeşitlik oyunculuk eğitimleri ve dans eğitimleri almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2000 senesinde yer almış olduğu filmle beraber oyunculuğa başlamış olan ünlü isim ilk olarak Fotoğraf adındaki filmde rol almıştır. Bu filmin ardından uzunca süre oyunculuk yapmayan isim 2013 tarihinle beraber tekrar oyunculuğa dönmüştür. Tatlı Biber Diyarım filmi oyuncunun 2. rol almış olduğu film olmuştur.

2014’de önemli bir çıkışa imza atmış olan oyuncu rol almış olduğu Annemin Şarkısı adındaki filmde göstermiş olduğu harika grafikle beraber Uluslar arası Altın Portakal Film Festivali tarafından kendisine en iyi erkek oyuncu ödülü verilmiştir.

Ünlü oyuncu şu sıralarda Fox Tv ekranlarında yer alan Kadın isimli dizi ile ekranlarda yer almayı sürdürmektedir. Son olarak Oğlum dizisi oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Oğlum dizisi oyuncuları arasında Timur Acar, Nihal Yalçın, Songül Öden, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Metehan Parıltı, Emir Kaan Özkan, Kubilay Aka, Ali Seçkiner Alıcı gibi isimler yer alıyor. Oğlum dizisinde Tuğrul karakterini oynamaktadır.

Feyyaz Duman kimdir, nerelidir, Feyyaz Duman kaç yaşında, Feyyaz Duman boyu, kilosu kaç, Feyyaz Duman evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Feyyaz Duman Evli mi?

Feyyaz Duman Zozan Şimşek ile evlidir. Narin adında çocukları vardır.

Feyyaz Duman Boyu Kaç?

Feyyaz Duman 1.82 boyundadır.

Feyyaz Duman Kaç Kilo?

Feyyaz Duman 78 kilodur.

Feyyaz Duman Hangi Burç?

Feyyaz Duman İkizler burcudur.

Feyyaz Duman Oynadığı Dizi ve Filmler

 • 2001 – Fotoğraf (Film)
 • 2013 – Tatlı Biber Diyarım (Film)
 • 2014 – Annemin Şarkısı (Film)
 • 2014 – Mardan (Film)
 • 2017 – Zagros (Film)
 • 2017 – Kadın (Dizi)
 • 2017 – Zor Bir Karar (Film)
 • 2018 – Yıkıntılar Arasında (Film)
 • 2020 – Kovan
 • 2020 – Baraj
 • 2021 – Yalancılar ve Mumları
 • 2022 – Oğlum

Feyyaz Duman hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.