Melda Yücel Kocaalp Kimdir?

Melda Yücel Kocaalp Kimdir?

Ntv televizyonunun deneyimli sunucularından biri olan ve sunmuş olduğu programların yanısıra sunuculuktaki tecrübesinle de bir çok izleyici tarafından beğenilen ünlü sunucu Melda Yücel Kocaalp kimdir? bu biyografimizde sunucuya ait özgeçmişi doğru bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Melda Yücel Kocaalp Kimdir Yaşı Kaç Nereli? Hayatı

1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Melda Yücel Kocaalp doğma büyüme İstanbullu olan bir isimdir.Güzel geçen eğitim hayatı süresince her zaman başarılı olmuş olan isim Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi’nin Felsefe bölümünde bitirmiştir.

Üniversiteden mezun olmasının ardından hemen çalışma hayatına başlamış olan isim ilk olarak Takvim Gazetesi’nde çalışmaya başlamış ve burada köşe yazarlığı yapmıştır.Bir süre kadar burada yazarlık yapan isim sonrasında ise Yeni Binyıl isimli gazeteye geçmiş ve orada muhabirlik görevinde bulunmaya başlamıştır.Çok sayıda gazetede çalışan güzel sunucu, ardından ise televizyonlarda yer almaya başlamış ve Kanal 6 televizyonunda çalışmıştır.

Kanal 6 televizyonun ardından Star Tv ekranlarına geçiş yapmış olan isim bir süre de burada görev almış ardından ise sırasıyla önce Habertürk ekranlarına ardındanda CNBC-E televizyonuna geçmiştir.

Sunmuş olduğu Ekonomi Programlarınla beğenilen isim Habertürk kanalının Ekonomi Müdürlüğü görevine getirilmiş sonrasında ise tekrar CNBC-E ekranlarına geçerek burada Cafe isimli programı sunmuştur.

Evli olan güzel sunucunun eşinin ismi Cengiz Kocaalp’tir.Çiftin 2 tane çocuğu bulunmaktadır.

Halen Ntv televizyonunda sunuculuk yapmakta olan isim, son olarak “Yaşasın Hayat” isimli programı sunmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın