Furkan Kalabalık Kimdir Hayatı

Furkan Kalabalık Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Geleceği parlak oyunculardan biri olan ve Tiyatro’dan hiç kopmayarak Tiyatro’ya bağlılığını göstermiş oyuncu Furkan Kalabalık kimdir kaç yaşında nerelidir? cevaplarını ve oynamış olduğu dizileri yazımızda bulabilirsiniz.

Furkan Kalabalık Kimdir? Hayatı

Furkan Kalabalık, 30.11.1993 tarihinde Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde doğmuştur.Babası Astsubay olan oyuncu, bu nedenle çeşitli şehirleri gezmiştir.İlkokula Muğla’nın Marmaris ilçesinde başlayan isim, ortaokul ile lisenin büyük bölümünü Ankara’da okumuştur.Lisenin arkasından Üniversiteyi Mimar Sinan Üniversitesi’nde okuyan isim burada Tiyatro bölümünü bitirmiştir.

Ortaokuldan itibaren tiyatro ile tanışma şansı bulan oyuncu çeşitli oyunlarda oynamıştır.Lise bitmesinden sonra ise tamamen bu mesleği yapma isteği ile beraber bu konuda eğitim almak istemiş ve bu nedenlede Tiyatro Bölümünü seçmiştir.

visum china
visum china

“Hayvan Çiftliği” ve “Cadı Kazanı” isimli tiyatrolarda oynayan oyuncu, ayrıca Volt, Crax, Lipton ve Rocco reklamlarında rol almıştır.

Farklı kategoride bir çok müziği dinleyen oyuncu Rock müzik olarak Athena, Kurban ve Duman’ı, Rap müzik olarak ise Ezel’i dinliyor.Yerli dizileri çok fazla takip etmeyen oyuncu, daha çok yabancı dizileri takip etmeyi seviyor.Yabancı diziler içerisinde ise en çok “Shameless” dizisini beğenmiştir.

Evde zamanını geçirmeyi seven oyuncu alışveriş yapmayı ise pek sevmiyor.Genellikle arkadaşlarınla vakit geçirdiğini söyleyen oyuncu, ailesini ise boşlamıyor ve mümkün olduğu sürece arıyor.

Furkan Kalabalık Oynadığı Diziler ve Filmler

– İstanbullu Gelin
– Ailemle Tanış (Film)
– Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yoktur (Film)
– Dudullu Postasi

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.