Merve Özkaynak Kimdir Boyu Hayatı

Merve Özkaynak Kimdir?

Ünlü Youtuber bayanlardan biri olan ve Makyaj konusunda yapmış olduğu paylaşımlarla adından söz ettiren Merve Özkaynak kimdir, kaç yaşında, boyu kaçtır? Youtube’de 1 Milyondan fazla abonesi bulunan sempatik ismin en güncel özgeçmişi.

Merve Özkaynak Kimdir? Hayatı

30 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da doğan Merve Özkaynak, 1.67 metre boyunda, 58 kilo ve Akrep burcudur.Ailesinin 3 kız çocuğundan biri olan ünlü Youtuber 1 abla ve 1 kız kardeşe sahiptir.Liseyi bitirmesiyle birlikte çok erken yaşta çalışmaya başlayan isim öncelikle Vakko’da, sonrasında ise Channel’de çalışmıştır.

Moda Sektörü içerisinde çok tanınan bir çok firmada çeşitli konumlarda çalışan [saritext]Merve Özkaynak[/saritext], Youtube’de video paylaşımlarıyla beraber kısa zaman içerisinde çok büyük bir abone sayısına ulaşmıştır.Kadınlar için yayınlamış olduğu videolar ile birlikte hem nasıl daha iyi bir bakım yapılabileceği, hem de modaya uygun makyajın nasıl olacağı sorularının yanıtları Youtube izleyicileri ile buluşturmuştur.

Bir süre sonra tanınan firmaların ürünlerinin reklamlarını da yapmaya başlayan isim, gerçekleştirmiş olduğu videolardaki etkili konuşması, samimiyeti ve güzel diksiyonuyla Youtuberler içerisinde en iyilerden biri oldu.

Merve Özkaynak Evli mi? Evli olan Youtuber’ın eşinin ismi ise Cem Özkaynak beydir.Kendisi Channel’de çalıştığı dönemde eşiyle görüşmüş ve ardından da ilişkilerini ciddiyete dökerek evlenmişlerdir.Çiftin Melisa isminde 2015 doğumlu bir kızı vardır.

Evlenmesinin ardından kısa süre kadar mesleğini bırakmış olan isim dondurmuş olduğu Üniversite eğitimine devam etmiş ve sonrada okuldan mezun olmuştur.2018 yılında tanınan firmalardan biri olan “Avon” firmasına ait reklamın yüzü olmuş olan isim bu sayede reklam oyunculuğuda yapmaya başlamıştır.

Güneş koruyucu kullanmayı herkese tavsiye eden isim özellikle Makyajla uyunmaması konusunda bir çok kişiyi uyarıyor.İstanbul dışında yaşamak istediği tek yerin ise Amsterdam olduğunu söyleyen Youtuber, moda yerine stili tercih ediyor.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir